banner113

Ataberk ve Travok ‘dan Alanyasporda maddi destek!

banner106

Alanyaspor yönetim kurulundan Ataberk ve Travok ‘a ziyaret

Ataberk ve Travok ‘dan Alanyasporda maddi destek!
24 Eylül 2022 Cumartesi 18:57

banner108
banner238

 Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Başkan Yardımcısı Enver Vural ile Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, Ataberk Real Estate Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kabakçı ve Travok Real Estate Yönetim Kurulu Mehrdad Etesam’ı ziyaret etti

Nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kuruluna teşekkür eden Ataberk Real Estate Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kabakçı, “Alanyaspor şehrimizin en önemli markası ve yıllardır Süper Lig’de bizi başarıyla temsil ediyor. Ülkemizin gurur kaynağı olan takımımızın her zaman yanındayız.” dedi. 

Travok  Real Estate Yönetim Kurulu Mehrdad Etesam ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizler de Corendon Alanyaspor’u her zaman takip ediyoruz ve elde ettiği başarılarla gurur duyuyoruz. Şehrimizin tanıtımına büyük katkı sağlayan takımımızın her zaman maddi ve manevi olarak yanındayız. Desteklerimiz her zaman devam edecek." diye konuştu.

Ziyaretlerde formaları Fatih Kabakçı ve Mehrdad Etesam’a hediye olarak takdim eden Başkan Hasan Çavuşoğlu, desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

banner109
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.