banner113

TURİZM KUPASI SONA ERDİ. ŞAMPİYON NOXİN DE LUXE OTEL OLDU

banner106

Bu yıl Muti Usta adı altındda gerçekleştirilen Turizm Kupası'nda Uğuzhan İnşaat takımını mağlup eden Noxin De Luxe Otel şampiyon oldu.

TURİZM KUPASI SONA ERDİ. ŞAMPİYON NOXİN DE LUXE OTEL OLDU
08 Eylül 2023 Cuma 09:08

banner108
banner238

Alanya’nın Payallar Mahallesi’nde Mustafa Özkan tarafından her yıl gerçekleştirilen Turizm Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası, bu yıl Muti Usta sponsorluğunda 12 takımın katılımıyla gerçekleştirildi. Özkan Halı Saha Tesisleri’nde oynanan turnuva maçlarında Uğuzhan İnşaat takımını 5-3 mağlup eden Noxin De LÖuxe Otel takımı turnuvanın bu yılki şampiyonu oldu. Uğuzhan İnşaat, ikincilikle yetinirken, üçüncü takım Kahya Resort Spa Takımını mağlup eden Eftelia Hotels takımının oldu.

Önceki akşam oynanan final karşılaşması sonrası derece elde eden takımlara ve oyunculara kupa, madalya ve para ödülü verildi. Ödülleri final maçını da tribünde izleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ALTSO) Eray Erdem, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, İlçe Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı verdi.

Turnuvada ayrıca Hilmi Çomak 31 gol ile gol kralı, Emre Yüksel en iyi kaleci ve Şener Dayı en değerli oyuncu ünvanını aldı. En centilmen takım Kemal Bay Otel, en centilmen oyuncu da Mustafa Tekin oldu.

Geleneksel Turizm Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’nı düzenleyen Mustafa Özkan, turnuva şampiyonu takıma 15 bin ve 2’inci takıma 7 bin beş yüz lira para ödülü verildiğini söyledi. Özkan, “Bu yıl 7’incisini gerçekleştirdiğimiz turnuvanın isim sponsoru Muti Usta’ya teşekkür ederim. Maçlarda çok kalabalık seyirci grupların her gün tribünleri doldurması turnuvaya renk kattı. İlgi gösteren herkese teşekkür ederiz. Sekizinci turnuvada görüşmek üzere” dedi.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.