banner113

ALANYA'DA HAYIRSIZ EVLAT. HEM BABASI VE HEM DE KARDEŞİNİ ARSA TAPUSUNU VERMEDİĞİNDEN DOLAYI DARP EDEN ŞAHSA MAHKEME 5 YIL HAPİS CEZASI VERDİ

banner106

Alanya 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen karar duruşmasına tutuksuz yargılanan sanık Z.Y. avukatıyla birlikte katıldı. Davaya şikayet olan baba ve kız kardeş ise katılmadı.

ALANYA'DA HAYIRSIZ EVLAT. HEM BABASI VE HEM DE KARDEŞİNİ ARSA TAPUSUNU VERMEDİĞİNDEN DOLAYI DARP EDEN ŞAHSA MAHKEME 5 YIL HAPİS CEZASI VERDİ
01 Aralık 2022 Perşembe 13:45

banner108
banner238

ARSA TAPUSUNU ZORLA ALDI
Baba N.Y, kız kardeş F.Y. ile ağabey Z.Y. arasında 24 Mart tarihinde ikametlerinde oturduğu sırada aralarında tartışma çıkmış ve tartışma esnasında Z.Y. iddiaya göre, babası N.Y’ye ait olan arsanın tapusunu zorla elinden aldı. Z.Y. bu sırada kuru sıkı tabancayı babası N.Y’ye göstererek, "Bu arsayı da satacaksın. Pazartesi günü tapunun önünde bekleyecekler. Gidip imzalayacaksın. Seni de gelmişini de geçmişinizi de sinkaf ederim” dedi. 
SOPA İLE BACAĞINI VURDU
Bu sırada Z.Y. kız kardeşi F.Y’nin sopa ile bacağına vurdu. Yaşanan tartışmanın ardından Z.Y’nin ortak kullandıkları ikametinin kapı kilidini değiştirdiği öne sürüldü. Yaşanan olayın ardından baba N.Y. ile kız kardeş F.Y. Cumhuriyet savcılığına başvurarak şikayetçi oldular.
3 SUÇTAN CEZAYA ÇARPTIRILDI
Alanya 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen karar duruşmada konuşan Z.Y. suçlamaları kabul etmeyerek beraatini talep etti. Mahkeme heyeti Z.Y'ye “Yağma” suçundan 4 yıl, 7 ay, “kasten yaralama” suçundan 7 ay, 15 gün ve “kötü muamele” suçundan 2 ay, 2 gün olmak üzere toplam 5 yıl, 6 ay, 17 gün hapis cezası verdi.


BİZLERE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİBE ALABİLİRSİNİZ. AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLA VE TAKİP ET

FACEBOOK

TWİTTER

TELEGRAM

INSTAGRAM

YOUTUBE
 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.