banner113

ALTSO BAŞKAN ADAYI BİLAL GÖMEÇ: GAYRİMENKULÜN NABZI ALANYA'DA ATACAK

banner106

Alanya Gayrimenkul Zirvesi’nde iş insanlarını bir araya getireceklerini açıklayan ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç, “Zirvede gayrimenkulün nabzı Alanya’da atacak ve Alanya bir dünya kenti olacak” dedi.

ALTSO BAŞKAN ADAYI BİLAL GÖMEÇ: GAYRİMENKULÜN NABZI ALANYA'DA ATACAK
30 Eylül 2022 Cuma 08:40

banner108
banner238

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Bilal Gömeç projelerini tanıtmaya devam ediyor. ‘Gayrimenkul Zirvesi’ ile sektörün nabzının Alanya’da atacağını ifade eden Gömeç, “İnşaattaki büyümenin önemli oranda gayrimenkul sektöründe hareketliliği düşünülecek olursa zirvede yeni rotaların oluşturulması gayet muhtemel bir gelişme olacak. Her sektör bir değişim ve gelişim dönemine girdi. Dolasıyla, gayrimenkul sektörü de bu gelişmelerden pazar payını aldı. Zirvede, emlakçılarımızla birlikte Alanya’mızın gayrimenkul alanında sektörel olarak hem ülkemizde hem yurt dışına açılma atılımları ile uluslararası arenada hareketliliği etkinleştirme süreci görüşülecek. 

Kentimizin gayrimenkul sektörü adına başarılı çalışmalara imza atmak için buluştuğumuz zirvede, tüm alt segmentleri değerlendirmek ve kent misyonumuza katkı sağlamaya yönelik vizyonumuzla içeriklerin nabzını tutmaya çalışacağız. Tabi tüm bunların yanında sürdürülebilirlilik temel amacımız olmalı. Zira kentimizin temel ihtiyaçlarının saptanması ile birlikte çevresel kaynakların sınırlı olduğu bilinciyle ve gelecek nesillere daha yaşanılabilir kent bırakma anlayışıyla planlı adımlar atmak zirvemizin baş konusu olacak. 
Çünkü bilinçsiz yapılan şehirleşme ile alan gittikçe daralıyor. İhtiyaç duyulan kaynaklar yavaş yavaş zarar görüyor. Bu nedenle de artık çevreye en az zarar veren sektör anlayışına hakim olarak geçmişten günümüze birçok medeniyete ev sahipliği yapan Alanya’mız için önem arz ediyor. Zirvemizde bu güzel kentte çağdaş gayrimenkul çalışmalarını başlatarak kentimizin çehresini düzenlemek, ekolojik yapısına zarar vermeden ilerlemek temel amacı olacak. Haliyle hedeflerin belirlenmesi için Alanya gayrimenkul zirvesinde birbirinden önemli iş insanlarımız ile bir araya geleceğiz. Umuyoruz ki, dünya genelinde yaşanan tüm gelişmelere hem Alanya’mız hem de global değişimlerimiz ile yeni dünya düzenine ayak uydurabilelim. Yapacağımız zirvede gayrimenkulün nabzı Alanya’da atacak ve Alanya bir dünya kenti olacak” dedi. 
 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.