banner113

TURİZMCİ CİMRİN "ALANYA'DA YAŞAYAN YERLEŞİK YABANCILAR "GÜVENİLİR TAKSİCİLER" GURUBU OLUŞTURDU"

banner106

Alanya Turizm ve Tanıtma Vakfı (ALTAV) Yönetim Kurulu Üyesi ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Cimrin, Alanya’da yaşayan yerleşik yabancıların oluşturduğu bir grupta ‘Taksici’ başlığı adı altında konuşulan ve işini iyi yapanların öne çıktığı bir tartışmaya ilişkin görüşlerini paylaştı. 

TURİZMCİ CİMRİN "ALANYA'DA YAŞAYAN YERLEŞİK YABANCILAR "GÜVENİLİR TAKSİCİLER" GURUBU OLUŞTURDU"
15 Eylül 2022 Perşembe 11:54

banner108
banner238

Dürüst ve başarılı hizmetin her zaman ödüllendirildiğini ifade eden Cimrin "Alanya'ya yerleşmiş Yeni Alanyalılar'ın oluşturduğu en çok üyeli ve aktif Facebook gruplarından birinde (Alanyaexpats) bugün bir liste paylaşıldı. Listenin adı 'Reliable Taxi Drivers' (Güvenilir Taksiciler).
Listede taksimetresini açan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutup onların güvenini kazanan taksicilerimizin isimleri, telefon numaraları, konuştukları diller, hangi bölgede ya da durakta çalıştıkları yer alıyor. Son derece iyi düşünülmüş bir tavsiye listesi. Dürüst ve başarılı hizmetin ödülü. Pandemi döneminden sonra bu yıl Alanya'daki evlerine dönebilen Yeni Alanyalılar'ın taksilerden yaşadıkları mağduriyetler bu grupta uzun süre tartışıldı ve paylaşıldı. Sonunda böyle bir çözüme gittiler. Kötüden yeterince bahsettikten sonra iyiyi öne çıkarmak herkesin faydasına ve çok akıllıca.”
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.