banner83
banner174
banner113

Güney, İstanbul Alanyalılar Derneği’ni ağırladı

Alanyalılar Derneği, özellikle öğrencilerimiz için bir dayanak olacak.

Güney, İstanbul Alanyalılar Derneği’ni ağırladı

banner108
banner238
İstanbul Alanyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Eyüp Kaya, yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’i makamında ziyaret etti. Başkan Kaya, “ İstanbul’da yaşayan Alanyalılar olarak, yardımlaşma, dayanışma ve öğrencilerimize hem destek hem de yol göstermek amacıyla kurduğumuz dernek faaliyetlerine sürdürüyor. Bizler de Alanyalıların İstanbul’da bir bir gözü ve bir kulağı olacağız” dedi.
Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “ şehir dışındaki hemşehrilerimizin bir birini tanıması, Alanya gelenek ve kültürünü yaşatması ayrıca İstanbul’a gelen öğrencilerimize destek olması çok önemli bir hizmet.. bu işi başlatan Eyüp Kaya başkan ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum bizlerde kendilerine elimizden gelen desteği vereceğiz “ dedi. 
GÜNEY'E DUVAR SAATİ
Görüşmenin ardından Başkan Eyüp Kaya, üzerinde derneğin arması bulunan bir duvar satini Güney’e hediye etti. Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan
 
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.