banner83
banner174
banner113

Alanya belediyesinden bir ilk

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in Alanya’ya kazandırdığı veileri yaş vatandaşlara hizmet verecek olan İkinci Bahar Parkı ve Spor Alanı, yarın saat 16.00’da açılıyor.

Alanya belediyesinden bir ilk

banner108
banner238

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Akdeniz Bölgesi’nde bir ilk olan İkinci Bahar Parkı ve Spor Alanı’nın açılışına tüm Alanya halkını davet etti.
AKDENİZ BÖLGESİNDE BİR İLK HAYATA GEÇİRİLDİ
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in insan odaklı projelerinden birisi olarak hayat geçirdiği, çocuklar ve gençler için yapılan alanlardan farklı olarak tasarlanan, ileri yaş kondisyon aletlerinden oluşan “İkinci Bahar Parkı ve Spor Alanı” şehrin merkezinde, vatandaşların yürüyüş ve spor yaptıkları Anılgan Yürüyüş Yolu’nda kuruldu. 14 Mayıs Pazartesi günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek törenle halka tanıtımı yapılacak olan parkın açılışında aynı zamanda En Güzel Balkon Bahçe Yarışması’nda dereceye girenlere ödülleri de taktim edilecek.
YAŞLI VATANDAŞLAR HEM SOSYALLEŞECEK HEM SPOR YAPACAK
Şehirdeki yaşlı nüfusun daha aktif ve sosyal kılabilmek içininşa edilen “İkinci Bahar Spor Alanı”Akdeniz bölgesinde bir ilk olarak hizmete sunuluyor. 14 Mayıs Pazartesi günü saat 16:00’da yapılacak olan açılış töreni ile hizmete sunulacak. 300 bin TL’lik yatırımla tamamlanan parkta ileri yaş kondisyon aletleri ve çocuklar için yeni nesil oyun grupları yer alıyor.

EN GÜZEL BALKON BAHÇE ÖDÜLLENDİRİLECEK
Eski Spor Bakanı Fikret Ünlü, eski Güreşçi, Milli Sporcu, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Ahmet Ayık’ın katılımıyla yapılacakİkinci Bahar Spor Alanı’nın açılış töreninde Alanya Belediyesi’nin başlattığı “En Güzel Balkon En Güzel Bahçe Yarışması” ödül töreni de gerçekleştirilecek.
TORUNLAR UNUTULMADI
Çocuklar içinde oyun gruplarının da yer aldığı parkta, birkaç nesilden aile üyeleri beraber vakit geçirebilecekler.Tüm vatandaşları Pazartesi günü gerçekleştirilecek açılış törenine davet eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Yaşlı vatandaşlarımızı evlerinden çıkartarak, güzel vakit geçirebilecekleri, onların sosyalleşmesini sağlayacak özel bir alan oluşturduk. Tüm halkımızı açılış törenine bekliyorum”  dedi.

 
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.