banner113

Öğrencilerden örnek proje!

banner106

Cikcilli Mehmet Emine Öncü İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri hazırladıkları, “İnsanca Pek İnsanca (Pandemi)” projesi ile herkese örnek olacak bir çalışmaya imza attılar.

Öğrencilerden örnek proje!
05 Nisan 2021 Pazartesi 15:45

banner108
banner238
Cikcilli Mehmet Emine Öncü İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Belkıs Ergün koordinatörlüğünde eTwining projesi olan “İnsanca Pek İnsanca (Pandemi) Toplum Hizmeti” kapsamında “Ben Okudum Sen de Oku” sloganıyla kitap bağışlama kampanyası düzenledi. 29 Mart-2 Nisan Kütüphaneler Haftası kapsamında düzenlenen proje, toplum hizmeti çalışmasını yaparken kitap okumanın önemi üzerinde farkındalık yaratmak, tüketimden israftan kaçınarak, paylaşmak ve yardımlaşmak bilinciyle hareket etmek, iletişim kurmak ve dostluk kazanmak amacı güdüyor. Cikcilli Mehmet Emine Öncü İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri, bağışlanan kitaplardan hazırladıkları kolileri kardeş okul olarak belirledikleri Gündoğmuş Köprülü Ayşe Güven Ortaokulu/İlkokulu Öğrencilerine gönderdiler.

“TÜM DESTEKÇİLERE TEŞEKKÜR EDERİM”
Projeye olan desteklerinden dolayı Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer’e, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz’a, Okul Müdürümüz Baykul Çetin’e, kampanyaya destek olan Cikcilli Mehmet Emine Öncü İlkokulu öğretmeni, öğrencileri ve velilerine teşekkür eden proje koordinatörü Belkıs Ergün, “İnsanca Pek İnsanca (Pandemi) projesiyle doğaya ve insanlara olan sorumluluklarımızı küçük yaştaki öğrencilerimize aşıladığımız için çok mutluyuz” dedi.
 

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.