banner247
banner174
banner113

Ali Koç: Alanya avokadosunu ailecek tüketeceğiz!

banner106

Alanya avokado Üreticileri birliği Başkanı Hilmi Sevilgen’e Fenerbahçe kulübü Başkanı Ali Koç’tan teşekkür mektubu geldi. Koç, Alanya avokadosundan övgüyle bahsetti.

Ali Koç: Alanya avokadosunu ailecek tüketeceğiz!

banner108
banner238

 Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi antetli kağıdına Başkan Ali Koç tarafından Hilmi Sevilgen’e hitap edilen mektupta şu cümlelere yer verildi "Umarım siz de ailenizde iyisinizdir, işleriniz yolunda sağlığını yerindedir. Göndermiş olduğunuz meyveleri aldım. Beni düşündüğünüz için çok teşekkür ederim, eksik olmayın. Biz de bu leziz ürünlerinizi ailecek afiyetle tüketeceğiz. Başkanı olduğunuz Alanya Avokado Üreticileri Birliği’nin Türkiye avokado üretimine büyük katkısı olduğunu biliyorum. Bu vesile ile çalışmalarınızda başarılar diler size ve ailenize huzurlu ve mutlu günler temenni ederim. Sevgi ve selamlarımla Ali Koç" 

Sevilgen sosyal medya hesabından paylaşarak, “Alanya avokadosunu bizzat test edip beğendiği için ve de avokado üreticilerini bir mektupla onurlandırdığı için Fenerbahçe Spor Kulübümüzün saygıdeğer başkanı sayın Ali Koç’a bütün üreticilerimiz adına teşekkür ederiz” 
 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.