banner113

ALANYA KAYMAKAMI ÜRKMEZER: DENGEYİ İYİ GÖZETMELİYİZ!

banner106

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer'in başkanlığında muhtarlarla yapılan toplantının ardından Kurum Amirleri Toplantısı da gerçekleştirildi. 

ALANYA KAYMAKAMI ÜRKMEZER: DENGEYİ İYİ GÖZETMELİYİZ!
04 Ağustos 2022 Perşembe 09:49

banner108
banner238

Alanya Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya Kaymakam Ürkmezer, Kaymakam Refiki Ramazan Kıyak, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Jandarma Komutanı Yrb. Engin Burak Mindivanlı, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat ve Alanya’daki kurum amirleri katıldı. Toplantıda kurum amirlerine konuşma yapan Kaymakam Ürkmezer, "Biz tüm kurumlarımızla birlikte Alanya’mıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Kurum müdürlerimiz kendi görev sorumluluk alanlarında olan konulara hakim olmalılar. Kendi kurumsal alanımızdaki olay ve gelişmeleri takip ederek eşzamanlı olarak bilgilendirme yapmayı da unutmamalıyız. Önemli bir olay olduğunda konuyu sıralı amirlerle paylaşıp olaya sağlıklı bir şekilde müdahale etmelisiniz.  
'DENGEYİ İYİ GÖZETMELİYİZ'
Bizim görevimiz hem devleti temsil etmek hem vatandaşa hizmet etmek. Bu dengeyi iyi gözetmek gerekli. Vatandaşa hizmet ederken kurumlar arası koordinasyon çok önemli bir unsur. Bunun örneğini geçen sene ki yangın afetinde gördük. Tüm kurumlarımız hep birlikte koordineli bir şekilde çalışarak verim aldık. Bizler Alanya Kaymakamlığına bağlı kurumlar ve Alanya Belediyesine bağlı kurumlar olarak işbirliği içerisinde Alanya’mıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum’’ dedi.
ALANYAMIZI DAHA İYİ İLERİYE TAŞIMAK
Kurumlar arası işbirliğinin önemine değinen Adem Murat Yücel ise, "Alanya’mızı koruyup en ileriye taşımak için çalışan başta sayın Kaymakamımız Fatih Ürkmezer olmak üzere tüm kurum amirlerimize çok teşekkür ediyorum. Şehrimiz için çalışıp üretmeye hep beraber devam edeceğiz" dedi. Toplantıda kurumlar arası koordine ve işbirliği konularında Kaymakam Ürkmezer ve kurum amirleri arasında fikir alışverişlerinde bulunularak değerlendirmeler yapıldı. -Haber Merkezi

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.