banner83
banner174
banner113

Alanya'nın yeni adliye sarayı inşaatında inceleme

Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, yeni Adliye sarayı inşaatında incelemelerde bulundu

Alanya'nın yeni adliye sarayı inşaatında inceleme

banner108
banner238
Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, Alanya Adliyesi ek hizmet binasında incelemelerde bulundu. Başkan Toklu, burada meslektaşlarıyla fikir alışverişinde bulunurken, eksikliklerin giderilmesi hususunda da her türlü yardıma hazır olduğunu bildirdi.

21 Milyonluk yatırım 
21 Milyon Türk Lirası yatırım maliyeti bedeli ile Adalet Bakanlığı'nın en gözde projelerinden olan Alanya Adliyesi ek hizmet binası inşaatında sona geliniyor. 100 bin metrekare kullanım alanına sahip olan ve son teknoloji akıllı bina sistemleri ile donatılan binada birinci sınıf malzeme kullanımına azami özen gösteriliyor. 14 ayda tamamlanarak hizmete sunulacak olan bina hızla yükselirken, Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu'da bina inşaatına gelerek incelemelerde bulundu. Yetkililerden inşaat  hakkında bilgiler alan Mustafa Toklu burada meslektaşlarıyla fikir alışverişinde bulunurken, eksikliklerin giderilmesi hususunda da her türlü yardıma hazır olduğunu bildirdi.
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.