banner247
banner174
banner113

Gelecek Partisi mahalle başkanlarını atıyor!

banner106

Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatı dün Gençlik Kolları yönetim kurulu listesini açıklarken bugün de İlçe Başkanı Av. Mevlüt ÇAKAN beraberinde İlçe başkan yardımcısı Adem Kaya ile birlikte yeni bir mahalle başkanı daha atayarak bir mesaj yayımladı.

Gelecek Partisi mahalle başkanlarını atıyor!

banner108
banner238

Başkan ÇAKAN mesajında Alanya’nın her mahallesi bizim evimiz vurgusunu yaptı.
Başkan ÇAKAN’ın açıklamaları şöyle;
Kıymetli Alanyalı hemşehrilerim, değerli genç kardeşlerim Alanyamızın kalkınması, gelişmesi ve hemşehrilerimizin huzuru için, gençlerimizin güvenli geleceği için her gün dolu dolu çalışıyoruz. Mahalle başkanları teşkilatlanmamız devam ediyor. Yaptığımız istişareler sonucunda Uğrak Mahallesi Mahalle Başkanlığı görevine Muhammed GÖK atanmıştır. Uğrak Mahallesinde Gelecek çınarının köklerini salacak olan Mahalle Başkanımıza muvaffakiyetler dilerim.
Aziz Alanyalı hemşehrilerim, ekonomik krizle boğuştuğumuz, pandemi ile ciddi sıkıntılar yaşadığımız ve toplumsal sağlığımızı muhafaza etmek için geçtiğimiz bu zorlu süreçte sizlere daha iyi hizmet edebilmek, sesinizi yetkililere duyurmak ve sizlerin sorunlarına çözüm üretmek için burada hazır olduğumuzu, her zaman bizlere ulaşabileceğinizi tekrardan belirtmek isterim. Sizleri hürmet ve muhabbetle selamlıyor, Gelecek’te güzel günlerde buluşmak dileğiyle Allah’a emanet ediyorum.
 
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.