banner247
banner174
banner113

MHP'de kongre öncesi Yücel ile toplantı!

banner106

MHP İlçe Teşkilatı'nın 27 Eylül'de gerçekleştireceği kongre öncesi teşkilatı ziyaret eden Başkan Yücel, "Bu ekiple 7’den 70’e herkese ulaşmaya çalıştık. Bugüne kadar olduğu gibi teşkilatların, genel merkezimizin emrindeyiz" dedi

MHP'de kongre öncesi Yücel ile toplantı!

banner108
banner238
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel,  27 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Kongresi öncesinde teşkilatı ziyaret etti. Partililerle toplantı salonunda bir araya gelen Başkan Yücel, yerel ve genel seçimlerde verdiği emeklerden dolayı üyelere teşekkür etti.

 'BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ'
MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, kendilerini yalnız bırakmayan Yücel’e teşekkür ederek, “Pazar günü saat 10.00’da Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda Alanya ilçe teşkilatımızın olağan kongresini gerçekleştireceğiz. Bugüne kadar bizlere, güç, destek, emek veren, bizimle yol arkadaşlığı yapan yönetim kurulu üyelerime teşekkürü ve şükranı borç bilirim. İnşallah önümüzdeki dönemde MHP’yi daha da güçlendirecek, yeniden taze kanlarla yolumuza devam edeceğimiz bir dönem olur. İnşallah önümüzdeki dönemde MHP Alanya’da çok daha güzel başarılara imza atacaktır diye ümit ve temenni ediyorum” 


'7'DEN 70'E HERKESE ULAŞTIK'
3 yıldır ilçe teşkilatındaki isimlerle hem genel hem de yerel seçimleri geride bıraktıklarını ifade eden Başkan Yücel de, “Yerel yönetimle birlikte bölgesel olarak bu bölgede 7’den 70’e herkese ulaşmaya çalıştık. Herkesle birlikte olmaya çalıştık. Bölge sorunlarıyla ilgili çözüm odaklı çalışmalarımız oldu. Sosyal projelerimiz oldu. Ben bu arkadaşlarımla çalışmaktan çok mutluyum. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hafta sonu partimizin kongresi var. Bu bir bayrak yarışı. Bugüne kadar olduğu gibi teşkilatların, genel merkezimizin emrindeyiz. Bundan sonra da emrinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.  
banner109
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.