banner247
banner174
banner113

MHP'li Türkdoğan "Ruhları şad olsun!

banner106

MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Mustafa Kemal Atatürk'ün Alanya'yı gelişinin yıldönümü dolayısıyla basın açıklaması yaptı.

MHP'li Türkdoğan "Ruhları şad olsun!

banner108
banner238

MHP'li Türkdoğan açıklamasında şunları ifade etti. 
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Alanya'ya gelişinin 86. yıldönümünü kutluyoruz. Tarihimiz, ecdadımızın ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatıraları bizi birleştiren ortak mirasımızdır. Medeniyetlere ev sahipliği yapan Alanyamız, Atatürk’ün şehrimizi ziyaretiyle onur ve şeref duymuştur. 
18 ŞUBAT
Atatürk'ün Alanya’ya ayak bastığı 18 Şubat’ı hepimiz sevinç ve coşkuyla adeta bayram havasında kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ülküsüyle, onun açtığı yolda, dünyanın gözde şehirlerinden Alanyamızı, turizmde, ticaret hayatında, kültür ve sanatta çok ileri bir noktaya taşımak gayesi ile Atatürk’ün gösterdiği muhasır medeniyetler seviyesine çıkartmak, ülkemizin birliği ve beraberliği için gayret göstereceğiz. 
KURTULUŞ SAVAŞI
Dün Malazgirt’te, Kurtuluş Savaşı’nda ve Çanakkale’de yaptığımız mücadeleyi bugün vatan sathını korumak için Dünyanın dört bir yanında kahramanca görevini ifa eden mehmetçiklerimizle yapıyoruz. 
Biliyoruz ki, hainler ve ülkemizi bölmek için uğraşan şer güçleri asla başarılı olamayacaklardır. Kızıl Elma ülküsüyle  tüm Türk-İslam Dünyası’nın güvencesi olmaya devam eden Devletimiz mevcudiyetini koruyacaktır. Asla yılmayacağız, yıkılmayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle 18 Şubat 1935 tarihinde Alanyamızı ziyaret eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, gazi ve şehitlerimizi bugünün anısına özlem ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun
.

 
banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.