banner247
banner174
banner113

Rus Lider Putin'in kayınpederi Alanya'da!

banner106

Rusya ve Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere tüm dünyada yapılanan MAİP'ın genel başkanı Marat Kabayeva ve ekip arkadaşları MÜSİAD Alanya Şubesi ile dostluk maçı yaptı.

Rus Lider Putin'in kayınpederi Alanya'da!

banner108
banner238
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavşoğlu’nun da forma giydiği dostluk maçı Milli Egemenlik Stadyumunda oynandı.  Alanya’da bir otelde 350 kişilik MAİP üyesiyle kamp yapan Kabayeva, iki ülke arasında karşılıklı ticaret hacminin gelişmesi için MÜSİAD Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy ve yönetimi ile buluştu. 

Yapılan karşılıklı görüşmelerin ardından dostluğu pekiştirmek için futbol maçı düzenlendi. Alanya Milli Egemenlik Stadyumunda oynanan mücadelede Kabayeva ve Durusoy ile birlikte Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’da forma giydi. 

Moscova merkezli faaliyette bulunan Rus işadamlarından oluşan MAİP’in Genel Başkanı Kabayeva aynı zaman da Rus lider Viladimir Putin’in kayınbabası oluyor. Kabayeva ve Durusoy, Türk ve Rus işadamları arasında ticaretin gelişmesi konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. 

Durusoy, dostluk maçından oldukça verimli olduğunu “Karşılıklı iki ülke arasından giderek gelişen diplomatik ilişkiler ve turizmin yanı sıra ticaretin de artması bizleri oldukça mutlu etmekte. Ülkeler arasında giderek gelişen dostluk sayesinde ticari ilişkiler de yeni pazarlar ve müşteriler bulunmak daha kolay. Bu konuda MAİP in varlığını ve misyonunu önemsiyor ve karşılıklı ilişkilerimizi devam ettirmek” istiyoruz dedi.
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.