banner113

Ülkücülerden Atatürk konulu sergi

banner106

MHP İlçe Teşkilatı ve Alanya Ülkü Ocakları tarafından açılışı gerçekleştirilen ‘Gazi Mustafa Kemal Atatürk Resim Sergisi' ne MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız da katıldı.

Ülkücülerden Atatürk konulu sergi
10 Kasım 2021 Çarşamba 12:42

banner108
banner238

Hacet Meydanı’ndaki serginin açılışına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Uysal, oda başkanları ile partililer katıldı.

Konuşmalarla başlayan etkinlikte ardından Atatürk ve şehitler için dua edildi. Daha sonra ziyaretçiler sergiyi gezerek eserleri inceledi. Sergideki resimleri inceleyen Başkan Yücel, “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümü münasebetiyle teşkilatımızın düzenlediği resim sergisinin açılışına katıldık. Bu vesileyle bir kez daha Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı, sevgi ve minnetle anıyorum” dedi. Sergi 10 Kasım akşamına kadar ziyaret edilebilecek.


MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız “Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının sene-i devriyesinde Alanya MHP İlçe Teşkilatı ve Alanya Ülkü Ocaklarının Hacet Meydanı'nda düzenlemiş oldukları "Gazi Mustafa Kemal Atatürk Resim Sergisi"ne katıldık. Emeği geçen dava arkadaşlarıma teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.