banner83
banner174
banner113

Yücel, Alanyalı pazarcıların kanayan yarasına merhem oldu

Alanya Belediyesi tarafından yapılan Kapalı Pazar Yeri yarın açılıyor.

Yücel, Alanyalı pazarcıların kanayan yarasına merhem oldu

banner108
banner238
Kapalı hale getirilen ve modern bir görünüme kavuşturulan Salı Pazarı, 17 Nisan Salı (yarın) saat 10.00’da gerçekleştirilecek açılış töreni ile hizmete girecek. Vatandaşları açılış törenine davet eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel,  Alanya’nın kapalı pazar yeri eksikliğinin giderildiğini, pazarcı esnafı ve vatandaşların rahatça kullanabileceği modern bir pazar yeri kazandırdıklarını söyledi.
Alanya Belediyesi,Ucuz Halk Pazarı ve Salı Pazarını daha modern bir görünüme kavuşturmak ve işlevini artırmak için başlattığı çalışmalarını tamamladı. Kapalı hale getirilen Salı Pazarı yarın düzenlenecek tören ile hizmete giriyor.

BALIKÇI HALİ VE PAZAR ALANI BAŞTAN AŞAĞI YENİLENDİ
Alanya Belediyesi tarafından Ucuz Halk Pazarı ve Balıkçı Hali’nde başlatılan tadilat ve düzenleme çalışmaları kapsamında pazar yerinin üstü modern sistemlerle örtüldü. Tüm yapılar baştan sona yenilendi. Yeni düzenleme ile modern bir görünüme kavuşturulan Ucuz Halk Pazarı’nın güney kısmına giriş takı ve zabıta eğitim merkezi de yapıldı.
KAPALI PAZAR ALANI SALI GÜNLERİ DIŞINDA OTOPARK OLARAK HİZMET VERECEK
Yenilen yüzü ile örnek projelerden biriolan Kapalı Salı Pazarı, bölgede en önemli sorunlardan birisi olan otopark sorununa da çözüm getiriyor. Kapalı Pazar Yeri, otopark olarak da hizmet verecek.

YÜCEL, “TÜM ESNAF VE VATANDAŞLARIMIZI AÇILIŞA DAVET EDİYORUM”
17 Nisan Salı Günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek açılış törenine tüm vatandaşları davet eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Kentimize kazandırdığımız en güzel projelerden  birisi olan yeni kapalı pazar yerinin açılış törenine tüm esnaf ve vatandaşlarımızı davet ediyorum. Şimdiden halkımıza hayırlı olsun” dedi.
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.