banner113

KONAKLI KEMAL ATLI ORTAOKULU ALANYAYI TEMSİL EDECEK

banner106

Alanya İlçe Gençlik  ve  Spor Müdürlüğü ve Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından  düzenlenen Küçük erkekler futsal turnuvası sona erdi. 

KONAKLI KEMAL ATLI ORTAOKULU ALANYAYI TEMSİL EDECEK
05 Mayıs 2022 Perşembe 16:08

banner108
banner238

İlçe genelindeki 21 takımın mücadele ettiği turnuvada rakiplerine şans tanımayan Konaklı Kemal Atlı Ortaokulu Küçük erkekler futsal Takımı ‘Alanyanın En Büyük Takımı’ ünvanını elde ederek önümüzdeki günlerde yapılacak Antalya Küçükler futsal İl şampiyonluğu için Alanyayı temsil edecek. 

Alanya ilçe birinciliği elde etmelerinin onur ve gururunu yaşadıklarını söyleyen Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Cemal KAĞNICI , öğrencilerinin bu şampiyonluğu hak ettiğini belirterek, “Özenle, sevgiyle büyüttüğümüz, ilimle ve bilimle eğittiğimiz çocuklarımız var olan potansiyellerini performansa dönüştürerek başarıları ile tüm Konaklı halkını gururlandırdılar.

Okul Müdürü Abdullah Beşkat: Öğrencilerimin Alanyada gösterdikleri başarıyı il müsabakalarında da göstereceklerine inanıyorum. Bu tempoyla gitmeyi başarırsak Türkiye birincisi olmamamız için hiçbir neden yok. En büyük hayalimiz küçük erkekler futsal Türkiye şampiyonluğunu kazanarak kupayı okul müzemize koymak. Bu konuda da iddialı bir takımız.” şeklinde konuştu.
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.