banner113

Alanya'da kar altındaki hayvanlar beslendi

banner106

Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, kış aylarında da sokak hayvanlarının beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Bu kapsamda kar yağışının gerçekleştiği yaylalara mama bırakılıyor.

Alanya'da kar altındaki hayvanlar beslendi
20 Aralık 2021 Pazartesi 14:34

banner108
banner238

Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, can dostlarımız sokak hayvanlarının dört mevsim yanında olmaya devam ediyor. Yaz aylarında olduğu gibi zorlu kış aylarında da sokak hayvanlarının beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalarını sürdüren ekipler, hafta sonunda kar yağışının etkili olduğu bölgelerde daha önce belirlenen noktalara can dostlarımız için mama bıraktı.
“CAN DOSTLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Saim Kanlı, Alanya Belediyesi olarak sokak hayvanlarının beslenmesi ve sağlığı için sürekli mücadele verdiklerini belirterek, “Doğal popülasyonu korumak ve ağır kış şartlarında hiçbir canlının zor durumda kalmaması için ekiplerimiz sürekli görev başında. Hafta sonunda da yayla bölgelerinde besleme çalışmalarımıza devam ettik. Dostlarımızın ihtiyaçları kış boyunca günaşırı karşılanmaya devam edilecek” dedi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.