Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yeni Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler bugün mesaiye başladı. Gerçekleştirilen devir teslim töreni ile yeni görevine başlayan Doç. Dr. Güler, Başhekim Vekilliği süresince sunmuş olduğu sağlık hizmetlerinden dolayı Uzm. Dr. Yıldırım’a teşekkür belgesi taktim etti. 
BAŞHEKİM VEKİLİ YILDIRIM’A YENİ GÖREV! 
Doç. Dr. Güler, Yıldırım’a hastaneye ve ilçeye sunmuş oldukları sağlık hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Uzm. Dr. Recep Yıldırım’a yeni görevinde başarılar diledi. Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler, “ Amacımız sağlıkta kaliteden ödün vermeden fiziki alt yapımızı güçlendirerek vatandaşlarımıza etkin ve nitelikli sağlık hizmeti sunmak olacaktır ”dedi. 
Uzm. Dr. Recep Yıldırım ise “ Meslektaşım Yılmaz Beyin Akademik tecrübesi ile hastanemize ve bölgemize sağlık alanında çok şeyler katacağına inanıyorum. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Daha sonra çiçek taktim etti. Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler daha sonra hastane yönetimi ile birlikte ilk toplantısını gerçekleştirdi.