banner113

TURİZM FUARINA TRİPVENTURA DAMGASINI VURDU!

banner106

Antalya Turizm Fuarı’nın yıldızlarından biri kesinlikle TripVentura oldu. Alanya kökenli bu markanın uluslararası arenada yükselişi, fuarda da kendisini gösterdi.

TURİZM FUARINA TRİPVENTURA DAMGASINI VURDU!
27 Ekim 2023 Cuma 11:57

banner108
banner238

TripVentura’nın CEO’su Adil Tanrı Verdi, Antalya Fuarı’nda firmalarının ilk standını açmanın gururunu ve heyecanını yaşadıklarını belirtti. Ceo Verdi "Ajentaların ve müşterilerin ilgisini çok çekti. TripVentura olarak öncelikle Türkiye’de sektörde adımızı duyurduk. Şimdi ise Dubai’de ajentamızı açarak globalde ilerlemeyi sürdürüyoruz" dedi.

Tanrı Verdi’nin de vurguladığı gibi TripVentura, başlangıçta Alanya’nın yerel bir markası olarak doğdu. Ancak kısa süre içerisinde yenilikçi yaklaşımı, müşteri odaklı hizmetleri ve genişleyen hizmet ağı sayesinde Türkiye genelinde tanınır hale geldi. Ve şimdi de Dubai’de attığı adımla uluslararası alanda da etkisini hissettirmeye başladı.

Özetle, TripVentura’nın Antalya Turizm Fuarı’ndaki başarısı, firmanın sadece Türkiye’de değil, globalde de yükselen bir değer olduğunu kanıtlıyor. CEO Adil Tanrı Verdi önderliğinde, firmanın önümüzdeki yıllarda da sektörde önemli adımlar atmaya devam edeceğine şüphe yok.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.