banner113

ALTSO MECLİS ÜYESİ HAYIRSEVER AKKUŞ AİLESİNDEN, ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULUNA ÇOK ÖNEMLİ SINIF!

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesi Mesut Akkuş, Ömer Halisdemir Ortaokuluna teknoloji sınıfı kazandırdı

ALTSO MECLİS ÜYESİ HAYIRSEVER AKKUŞ AİLESİNDEN, ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULUNA ÇOK ÖNEMLİ SINIF!
29 Şubat 2024 Perşembe 20:09

banner108
banner238

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulunu ziyaret ederek Bilişim  Teknolojileri sınıfı açılışını gerçekleştirdi. Hayırsever Mesut ve İlknur Akkuş ailesi tarafından Şehit Ömer Halisdemir Ortaokuluna yaptırılan Aysel Kurtuluş Bilişim Teknolojileri sınıfının açılışına Kaymakam Ürkmezer, Jandarma Komutanı Binbaşı Hüseyin Direk, Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, Hayırsever Akkuş ailesi, ALTSO Başkanı Eray Erdem, Okul Yönetimi ve öğrenciler katıldı. 

Programda Okul Müdürü Mustafa Koca ve Hayırsever Akkuş ailesi tarafından açılış konuşmaları yapıldı.  Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu Bilişim Teknoloji sınıfını yeniledikleri için hayırsever Mesut ve İlknur Akkuş ailesine teşekkür eden Kaymakam Ürkmezer ‘’ Hayırseverlerimizin her anlamda elini taşın altına koyarak Alanya için emek vermeleri bizleri çok mutlu ediyor. Kendilerine tekrardan teşekkür ediyor, Bilişim teknolojileri sınıfının okul ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi. 
Konuşmaların ardından Kaymakam Ürkmezer ve katılımcılarla birlikte Aysel Kurtuluş Bilişim Teknolojileri sınıfının açılışını kurdele kesilerek gerçekleştirdi. Açılışın ardından Kaymakam Ürkmezer tarafından hayırsever Akkuş ailesine teşekkür plaketi verildi.


ALTSO Başkanı Eray Erdem "Hayırsever Meclis Üyemiz, İş İnsanı Mesut Akkuş ve Kıymetli Eşi İlknur hanımın Ömer Halisdemir Ortaokulu'na kazandırdığı Teknoloji Sınıfı'nın açılışına katıldık. 
Meclis Başkanımız Mehmet Kural ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte katıldığımız törende kurdeleyi Kaymakamımız Dr Fatih Ürkmezer ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yılmaz ile birlikte kestik. Törende hepsi birbirinden kıymetli öğrencilerimizin gözlerindeki mutluluğu görmek bizleri de mutlu etti.  Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizi yetiştiren fedakar öğretmenlerimiz ile de eğitim üzerine görüş alışverişinde bulunduk.  Akkuş ailesinden ve tüm hayırseverlerimizden Allah razı olsun"


 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.