banner127

Galibiyet var ancak oyun yok


HÜSEYİN KALAYCI

HÜSEYİN KALAYCI

Okunma 14 Eylül 2021, 08:39

Hoca sistemi değiştirdi ama sadece bir maç kazandık. Takım oyun olarak iyi sinyaller vermedi. Özellikle ilk yarıda Giresun inanılmaz pas hatası, top kaybı yaptı bunları hızlı dikine oynayarak değerlendirip skoru arttırmalıydık. Sadece duran toptan gelen ve Türk Futbolunun en büyük sorunlarından olan yan toplardaki yerleşim, pozisyon ve kademe anlayışındaki hatadan bulduğumuz golle moral bulduk.
Takım oyunun genelinde istekliydi ama bu özellikle pozisyon üretmede ve yaratıcılıkta bize fazla bir katkı sağlamadı.
Özellikle kaleci Serkan yaptığı kurtarışlar ile takımı oyunda tutan isimdi, evimizde oynadığımız ligde henüz gol atamamış puan alamamış bir takıma karşı bu kadar çok pozisyon verip kaleciniz ön plana çıkıyorsa bunu iyi düşünüp değerlendirmek gerek.
Diğer maçlardan üst üste gelen ağır ve farklı mağlubiyetlerden sonra alınan bu üç puan çok önemli ama takımın oynadığı oyun ilerleyen haftalar için çok fazla bir umut vermedi.
Emre Akbaba eski havasının ve formunun uzağındaydı. İstenilen formuna kavuşursa çok katkı sağlayacağı aşikar. Yeni transfer stoper gol attı galibiyeti getiren adamdı. Çabukluğu, disiplinli ve basit oyun anlayışı ile iyi bir görüntü verdi. Sadece topu oyuna sokmada sıkıntılı bir oyuncu profili verdi. Uzun lig maratonunda takıma olumlu katkılar sağlayacağına inanıyorum. Galip gelmek çok güzel, emeği geçen herkese yürekten teşekkürler...

 
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.