banner127

Gençlik ve Spor rüzgarı!


Teoman Eriş

Teoman Eriş

Okunma 02 Temmuz 2021, 15:14

Alanya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, son zamanlarda yapılan organizasyon ve etkinliklerle Alanya’da tam anlamıyla ‘Gençlik ve Spor’ rüzgarı estiriyor. 
Eski adıyla İlçe Spor Müdürlüğü’nde Sayın Hayrettin Arslan dönemine uzanan spor uzmanlığı ve bir çok branşta antrenörlük deneyimi bulunan Emre Kıldırgıcı, geçtiğimiz yıl Haziran ayında yeni adıyla Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevini, Sayın Erdal Tamrak’tan devralmıştı. Tamrak’ın yaklaşık 10 yıllık görev süresinin son zamanlarında ise Gençlik Merkezi Müdürü olarak çalışan Kıldırgıcı, bir anlamda kendisini asıl görevine hazırlamıştı. 
Spor muhabirliği yaptığım, gazetecilik mesleğimin ilk yıllarından itibaren tanıdığım, hedeflerini, çalışma azmini ve becerilerini yakınen bildiğim Emre Kıldırgıcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olmasının üzerinden henüz bir yıl bile geçmemesine rağmen; yaptığı çalışmalarla ne kadar doğru bir tercih olduğunu ve bu göreve kendisini ne kadar iyi hazırladığını şimdiden ispat etti. 
 Görev süresinin sadece son bir ayına göz attığımızda Kıldırgıcı’nın Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne gençlik aşısı vurduğunu görmek hiçte zor değil!
Personel ve sporcuların kan bağışı, pandemi kural ve önlemleri altında yapılan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ve etkinlikler, Gençlik Haftası Online Satranç Turnuvası, bisiklet kupası ve yamaç paraşütü organizasyonları bunlardan sadece birkaçı...
Hemen hemen tüm spor faaliyetlerinin merkezinde olan, makamda oturmak yerine sahada olmayı tercih eden genç ve dinamik müdürün hedeflerini ve kapasitesini bilen biri olarak, bu yapılanların daha başlangıç olduğunu, Alanya’yı spor ve gençlik anlamında güzel günlerin beklediğini şimdiden söylersek, elbette abartmış olmayız. 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sayın Emre Kıldırgıcı’ya görev süresinin birinci yılında başarılarının devamını diliyor, bundan sonraki görev süresince bir çok başarılara imza atacağını yürekten inanıyorum. 
Gelecek ay görüşmek üzere; hoşçakalın!
 
banner128
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.