banner113

RAHAT VE KONFORLU ULAŞIM İÇİN ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR

banner106

Alanya Belediyesi ekipleri, yaz aylarında vatandaşların sıklıkla kullandığı kırsal ve yayla yolları başta olmak üzere, ilçe genelinde tüm yolları rahat ve konforlu hale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

RAHAT VE KONFORLU ULAŞIM İÇİN ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR
15 Ağustos 2023 Salı 16:02

banner108
banner238


Alanya Belediyesi kentin pek çok noktasında altyapıdan asfalt çalışmasına, parke düzenlemeden asfalt hazırlığına kadar çok yönlü olarak başlattığı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışma kapsamında Şıhlar Mahallesi yol düzenleme, Çamlıca Mahallesi asfalt hazırlığı, Mahmutlar Mahallesi Şehit Zekeriya Zincirli Caddesi yol düzenleme, Toslak Uçanca Sokak’ta asfalt hazırlığı, Konaklı Necip Fazıl Kısakürek Caddesi’nde parke çalışması, Konaklı Yeni Spor Kompleksinde beton dökümü devam ediyor.

BAŞKAN YÜCEL; “TÜM YOLLARIMIZI ELDEN GEÇİRİYORUZ”

Eş zamanlı olarak Alanya’nın çeşitli mahallelerinde çalışmaların devam ettiğini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı ve buna bağlı trafik yoğunluğun fazla olduğu yollarımız başta olmak üzere tüm mahallelerde yollarımızı elden geçiriyoruz.  Bunun yanında altyapı eksikliği bulunan caddelerimizde yağmur suyu drenaj çalışmalarımız sürüyor. Konaklı Mahallemizde ise Necip Fazıl Kısakürek Caddesi’ni parke ile modern bir yapıya kavuşturduk. Vatandaşlarımızın rahat ve konforlu bir ulaşım yapabilmeleri için çalışmalarımız aralıksız devam edecek.” dedi.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.