Granada Luxury Red: Alanya’da Lüksün Yeni Adresi Granada Luxury Red: Alanya’da Lüksün Yeni Adresi

Ankara’da düzenlenen törende, 2024 yılının en iyi çıkış yapan oteli ve genel müdürü ödüllerini kazanan Mary Hotels, aynı zamanda yönetim kurulu başkanı Ramazan Kara ile de en iyi çıkış yapan turizm şirketi ödülüne layık görüldü.

Ödülleri Kaan Subaşı Aldı
Ece Erken ve Fuat Güven'in sunuculuğunu üstlendiği törende Mary Hotels adına ödülleri Mary Palace Resort & Spa Genel Müdürü Kaan Subaşı aldı. Subaşı, törende yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

“Mary Hotels olarak, bu yıl 3.sü düzenlenen Uluslararası Gold Moon Awards Medya Ödülleri’nde yönetim kurulu başkanımız Ramazan Kara en iyi çıkış yapan turizm şirketi ödülünü aldı. Gecede ayrıca en iyi çıkış yapan otel ve genel müdür ödüllerimizi de aldık. Bu anlamlı ödüller bizleri daha da çok çalışmaya sevk ediyor. Yaptığımız başarılı çalışmaların bu şekilde ödüllendirilmesi bizleri çok mutlu ediyor. Bu ödüllerin kazanılmasında, Mary Hotels Yönetim Kurulu Başkanımız Ramazan Kara’ya, değerli eşi Birgül Kara ve oğulları Hüseyin ve Ahmet Kara’ya verdikleri her türlü destek için teşekkürlerimi sunuyorum.”

Mary Hotels Odul2

Çevre Dostu ve Yenilikçi Hizmet Anlayışı
Mary Hotels, çevre dostu uygulamaları ve yenilikçi hizmet anlayışıyla jüri üyelerinin dikkatini çekmeyi başardı. Yaklaşık 90 ödülün takdim edildiği törende, Mary Hotels’in kazandığı ödüller otel çalışanları ve yönetimi tarafından büyük bir gurur ve mutlulukla karşılandı.

Mary Hotels, aldığı bu ödüllerle Türk turizmine yaptığı katkıları bir kez daha kanıtladı ve sektördeki yerini sağlamlaştırdı.

Editör: Hüseyin Kalaycı