banner113

AK PARTİ ALANYA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI VEDA ETTİ

banner106

Ak Parti Alanya Gençlik Kolları Başkanlığını sürdüren Cemal Yeniacun, yaş haddinden dolayı görevinden ayrıldı

AK PARTİ ALANYA GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI VEDA ETTİ
09 Ekim 2023 Pazartesi 10:56

banner108
banner238


Yeniacun yaptığı açıklamasında şunları söyledi. 10 Yılı aşkın süredir farklı kademelerinde görev aldığım, 2019 Eylül’den beridir İlçe Gençlik Kolları Başkanlığını yaptığım her anında ayrı hikaye biriktirdiğim sevdama, kavgama ve gençliğime kısacası AK Gençlik aileme yaş haddimin dolmasından dolayı veda ediyorum. 

Gençlerin yedek kulübesinde değil her zaman ilk 11’de görmek istiyorum diyen bir lider olan biz gençlere siyaseti sevdiren ve bu dava bilincini aşılayan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a

Göreve geldiğim ilk günden beri desteklerini hiç esirgemeyen Gençlerin kendine örnek aldığı gönül insanı Sn. Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na 

Abim, yol arkadaşım, en büyük destekçim Gençliğin abisi önceki dönem İlçe Başkanımız Mustafa Toklu’ya

Beraber omuz omuza çalışmaktan gurur duyduğum İl Başkanımız Ali Çetin’e, Milletvekillerimize, İl Gençlik Kolları Başkanımız Niyazi Alkan’a önceki dönem İl Gençlik Kolları Başkanımız Ali Bayram Doğan’a İlçe Başkanımız Mehmet Şarani Tavlı’ya, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Gülay Güvenç’e ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum..

Şehrimizin her mahallesinde ayak izi olan, gecesini gündüzüne katan AK Gençlik Alanya Ailemizin değerli üyelerine, Yönetim Kurulu Arkadaşlarıma, Mahalle Başkanlarıma, Lise Teşkilatımıza, Üniversite Teşkilatımıza ve bu davaya gönül veren tüm kademelerdeki büyüklerimize şükranlarımı sunuyorum.

Ve benim sığınağım olan ilk günden bu yana sabırla arkamda destekçim olan eşime ve ailemede çok teşekkür ediyorum.

Bu yolda sizler gibi değerli dava arkadaşlarını tanıdığım için Rabbime hamd ediyor, Haklarınızı helal etmenizi istiyorum, sağlıcakla.. 

banner109

Etiketler; #cemal yeniacun
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.