banner113

ALANYA'DA MİLLET İTTİFAKI SEÇİM STARTINI VERDİ

banner106

Millet İttifakı Alanya'da seçim çalışmaları için startı verdi. Atatürk Anıtı önünde bir araya gelen Millet İttifakı üyeleri ardından Alanya Postanesi’ne kadar yürüyerek vatandaşlara karanfil dağıtıp seçimlerde destek istedi. 

ALANYA'DA MİLLET İTTİFAKI SEÇİM STARTINI VERDİ
03 Nisan 2023 Pazartesi 15:40

banner108
banner238

Atatürk Anıtı önündeki buluşmaya CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, İYİ Parti İlçe Başkanı Şefik Bahçe, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Sarıca, Demokrat Parti İlçe Başkanı Hilmi Lök, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Mevlüt Çakan ve DEVA Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Cem Sak ile partilerin üyeleri ve milletvekili aday adayları katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan organizasyonun ardından anıta Millet İttifakı çelengi sunuldu.


“KILIÇDAROĞLU’NU CUMHURBAŞKANI YAPMAK İÇİN AND İÇTİK”
Millet İttifakı adına açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, "Bir seçim ortamına girdik. Amacımız 6 siyasi parti olarak bizler Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu tüm Alanya’mız, Antalya’mız ve ülkemizde cumhurbaşkanı yapmak için hep beraber and içtik. Çok zorlu bir seçim ortamı olacak ancak kesinlikle 6 siyasi parti ilçe başkanları olarak hep birlikte bu seçimi yürüteceğiz. Ülkemizde zaman zaman birtakım agresif hareketler olmakta. Hatta ülkemizin bazı büyük ilçelerinde farklı davranışlar sergilenmekte ama biz ilçemizde 6 siyasi parti ilçe başkanları olarak ve Cumhurbaşkanı
adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’na destek veren kuruluşlarla birlikte and içtik ki Kılıçdaroğlu’nu Ulu Önder Atatürk’ün Çankaya Köşkü’ne oturtacağız” dedi. Karadağ’ın konuşmasının ardından meydandaki katılımcılar Alanya Postanesi’ne kadar yürüyerek vatandaşlara karanfil dağıtıp seçimde destek istedi. 


 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.