banner113

ALANYA DA UZUN ZAMANDIR BÖYLE BİR BULUŞMA OLMAMIŞTI. ALTSO BAŞKANI ERDEM'DEN TÜM SİYASİ PARTİLERİ BİR ARAYA GETİRDİ !

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, siyasi partilerin Alanya İlçe Başkanlarını ALTSO’da ağırlayarak, sorunların çözümü için Alanya’nın ‘ortak aklını’ harekete geçirdi. 

ALANYA DA UZUN ZAMANDIR BÖYLE BİR BULUŞMA OLMAMIŞTI. ALTSO BAŞKANI ERDEM'DEN TÜM SİYASİ PARTİLERİ BİR ARAYA GETİRDİ !
17 Kasım 2023 Cuma 18:21

banner108
banner238

Başkan Erdem, “Herkesin ayrı siyasi görüşü olsa bile bugün “Tek Bir Alanya’mız Var” felsefesi ile ilçe başkanlarımız ağırladık. Alanya’mızda güç birliği içinde hareket edilmesi, sorunların birlik ve beraberlik içerisinde çözülmesi gibi konularda ortak irademizi koyduk” dedi. 

ALTSO seçim sürecinde ‘ortak akıl’ vurgusunu sıkça yapan Başkan Erdem, göreve geldiği günden bu yana Alanya’nın bütün dinamikleriyle birlikte hareket ediyor. 

‘ALANYA’NIN HAKKINI BİRLİKTE SAVUNALIM’

Geçtiğimiz günlerde Alanya’da yer alan oda ve dernek başkanlarıyla toplantı düzenleyen Başkan Erdem, bugün de siyasi partilerin Alanya İlçe Başkanları ile bir araya geldi.

ALTSO’da düzenlenen toplantıya, AK Parti, CHP, MHP ve İyi Parti’nin yanı sıra Alanya’da bulunan diğer siyasi partilerin ilçe başkanları katıldı. 

Toplantıda konuşan ALTSO Başkanı Eray Erdem, Alanya’nın ortak aklını harekete geçirmek istediklerini belirterek, Alanya’nın hakkını savunmak için tüm Alanya’nın bütün paydaşlarının birlikte hareket etmesi gerektiğini vurguladı.

‘HERKESİN SİYASİ GÖRÜŞÜ FARKLI OLABİLİR’
Başkan Erdem’in açıklaması şu şekilde “Alanya’mızın sorun ve taleplerinin her zaman ifade ettiğimiz ”Ortak Akıl ve Güç Birliği” vizyonu ile çözülmesi gerektiği inancı ile oda ve dernek başkanlarımızın ardından bugün de siyasi partilerin Alanya İlçe Başkanlarıyla odamızda bir araya geldik. 
Herkesin ayrı siyasi görüşü olsa bile “Tek Bir Alanya’mız Var” felsefesi ile tertiplediğimiz toplantımızda; bugüne kadar her alanda uyum içerisinde çalıştığımız ilçe başkanlarımızla Alanya’mızın sorun ve taleplerinin derlenmesi, güç birliği içinde hareket edilmesi gibi konularda ortak irademizi koyduk. 
Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız çalışmalarda bizlere destek veren ve bugün de bu güzel buluşmada yerlerini alan Alanya Sevdalısı tüm başkanlarıma teşekkür ederim.
Bundan sonra da ikamet konusu başta olmak üzere hiçbir siyasi kaygı içinde olmadan atacağımız ortak adımların güzel Alanya’mız için hayırlı olmasını diliyorum. Bizler Alanya Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu güzel birlikteliğin daimi olması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

banner109
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.