banner113

BÖCEK'TEN ÖZÇELİK'E "ABİ KARDEŞ YAPACAĞIMIZ ÇOK İŞ VAR!

banner106

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek, bir takım ziyaret ve temaslarda bulunmak için geldiği Alanya’da, CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik’e, “Abi kardeş ilişkisiyle Osman Başkanla şehrimiz için yapmamız gereken çok işler var” diyerek destek verdi.

BÖCEK'TEN ÖZÇELİK'E "ABİ KARDEŞ YAPACAĞIMIZ ÇOK İŞ VAR!
18 Mart 2024 Pazartesi 11:27

banner108
banner238


CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in katılımıyla bugün gerçekleştirilecek olan Alanya Buluşması öncesinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek ile ekibini ağırladı. Uzun bir araç konvoyu eşliğinde seçim otobüsünden vatandaşları selamlayan Böcek ile Özçelik, Mahmutlar Seçim Koordinasyon Merkezi Ofisi’ne geçerek burada kendilerini bekleyen vatandaşlarla bir araya geldiler.  Daha sonra Atatürk Bulvarı’ndaki esnafları ziyaret edip, dükkânları gezerek hayırlı Ramazanlar ve bol kazançlar dileyen Böcek ve Özçelik, cadde üzerinde yürürken vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştılar.
BAHANE ETMEDEN HİZMET ETTİK
Muhittin Böcek ile Osman Tarık Özçelik’in yoğun programı, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıyla devam etti. ALTSO Başkanı Eray Erdem ve Meclis Başkanı Mehmet Kural tarafından kapıda karşılanan Böcek ile Özçelik, kısa bir nezaket ziyaretinin ardından toplantıya geçti. Parti Örgütü’nün tertiplediği toplantıya CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, Antalya Milletvekilleri Sururi Çorabatır ve Cavit Arı, Parti Meclisi Üyesi Şengül Yeşildal, İlçe Başkanı Bülent Kandemir, mahalle temsilcileri, delegeler ile partililer katıldı. 
Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Kamacı, Antalya merkez ve genelinde olmak üzere tüm örgütün sahada çalıştığını ve herkese büyük görevler düştüğünü anlattı. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ise, halka hizmet hakka hizmet anlayışıyla çalıştıklarını belirterek, “Milletin parasını yine millet için harcadık. Hiç bahane üretmeden vatandaşlarımıza hizmet ettik. Alanya Belediye Başkanı arkadaşımız, 108 Meclis Toplantısının 63’üne katılmadı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı arkadaşımız da 108 toplantının 72'sine katılmadı. Biz çok çalışacağız. Abi kardeş ilişkisiyle Osman Başkanla şehrimiz için yapmamız gereken çok işler var” dedi. Buradaki toplantıdan sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi’nce geleneksel hale getirilen ve Cuma Pazarı’nda düzenlenen iftar programına katılarak vatandaşlarla buluşan heyet, ardından Türkler Mahallesi’ndeki Haydarpaşa Palace Otel’de gerçekleştirilen toplantıda turizmcilerle bir araya geldi.
BELEDİYECİLİĞİ YENİDEN TANIMLAYACAĞIZ
Yoğun programla ilgili açıklamalarda bulunan CHP Adayı Osman Tarık Özçelik, konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Sayın Muhittin Başkanımızla gün boyunca hem sahada hem de salon toplantılarında oldukça faydalı ve etkili çalışmalar yaptık. Genel Başkanımız Özgür Özel’in teşrif edeceği ve saat 15.00’da Alanya Belediye binası arkasında düzenleyeceğimiz Alanya Buluşması mitingimize katılacağız. Seçimlere çok az bir süre kala gece gündüz demeden çalışıyoruz. 31 Mart’ta halkımızdan yetkiyi aldığımızda, Alanya Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışını genişleterek, daha fazla vatandaşımıza ulaşacak. Toplumsal dayanışmayı güçlendirerek, Alanya’yı daha adil yaşanan bir şehir haline getireceğiz. Halkımız, her yönden ve her kesime karşı sosyal adaleti sağlayan bir Alanya Belediyesi görecek. Yenilikleri ve akıllı teknolojileri, kentimizin doğasına ve kültürel mirasına zarar vermeden hayata geçiren bir belediyecilik anlayışını savunuyoruz. Sayın Muhittin Başkanımızın da belirttiği gibi şehrimiz için hayata geçireceğimiz birçok projemiz var. Alanya’da belediyeciliği yeniden tanımlayacak ve halkımızın hayatını kolaylaştıracağız.”

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.