banner113

CHP 22. DÖNEM MİLLETVEKİLİ OSMAN ÖZCAN: TÜRKİYE'DEKİ BİR HAL SELİ OLDU. BU HALK SELİNDEN ALANYA'DA ÇOK İYİ NASİPLENDİ! ALANYA DOĞRU KARAR VERDİ!

banner106

CHP'nin 22 dönem Antalya Milletvekili Osman Özcan, seçim sonuçlarını Manşet Alanya'ya değerlendirdi.

CHP 22. DÖNEM MİLLETVEKİLİ OSMAN ÖZCAN: TÜRKİYE'DEKİ BİR HAL SELİ OLDU. BU HALK SELİNDEN ALANYA'DA ÇOK İYİ NASİPLENDİ! ALANYA DOĞRU KARAR VERDİ!
02 Nisan 2024 Salı 21:01

banner108
banner238


CHP'li 22. dönem milletvekili Osman Özcan, Manşet Alanya sahibi Hüseyin Kalaycı'ya seçim sonucu değerlendirdi. Özcan "Türkiye'de bir sel oldu Alanya'da bu selden çok iyi nasibini aldı. Olması gereken bir sonuçtu. Ekonomik durum tepki oylarına neden oldu. AKP yıllar içerisinde kendi zenginini yarattı, bu toplumun her kesimini rahatsız etti, kibir kaybetti. CHP, ‘Türkiye İttifakı’ söylemiyle kimseyi ayrıştırmayan, kutuplaştırmayan bir dil kullandı. Ve bu seçimin galibi CHP ve Türkiye olmuştur. Alanya ölçeliğe bakıldığında ise Perşembe'nin gelişi Çarşambadan belliydi. Sayın belediye başkanımız Osman Tarık Özçelik ve ekibi kısa sürede siyasi arenaya girdi. Çalışmalarını yakından takip ettim. Atılan iftiraları  çürüttü. Kendi tabiriyle kara leke çalamadılar. Alanya halkı, Özçelik'i bağrına bastı. Şimdi çalışma zamanı. Özçelik öncelikle Belediye'nin bir fotoğrafı çekecek ve sonra çalışmalara başlayacağını zannediyorum. Kendisini ve partimizi kutluyorum. Kendilerine canı gönülden başarılar diliyorum" dedi.

Buarada Özcan, İYİ Parti'den Belediye meclis üyesi adayı olan Mehmet Karagöz'ü ziyaret ederek teselli etmeye çalıştı. 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.