banner113

DEVA PARTİLİ ÖZKAN'DAN, CHP'Lİ ÖZÇELİK VE PARTİYE KUTLAMA MESAJI

banner106

DEVA Partisi Alanya İlçe Başkanı Dt. Umut Özkan 31 mart seçimleri sonrası basın açıklaması yayınladı 

DEVA PARTİLİ ÖZKAN'DAN, CHP'Lİ ÖZÇELİK VE PARTİYE KUTLAMA MESAJI
01 Nisan 2024 Pazartesi 14:10

banner108
banner238


Dt. Özkan açıklamasında şunları söyledi. 
DEVA Partisi olarak kurumsal kimliğimizle, kendi logomuzla girdiğimiz ilk seçimde çok çalıştık, Belediye Başkan adayımız Cem Sak ve belediye meclis üyesi adaylarımız ile doğruları söyledik ve nezaketle, dürütslükle çalışmalarda bulunduk. Özellikle Alanya halkımızda değişim duygusu çok yüksekti ve güçlü olanda birleşme gerçekleşti.

Alanya’da olumlu bir değişim olması en baştan beri istediğimizdi, bunun gerçekleşmiş olmasına çok sevindik, Alanya’da Belediye Başkanlığını yüksek bir oy oranı ile kazanan Osman Tarık Özçelik beyi, CHP İlçe Başkanı Bülent Kandemir beyi ve ekibini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Bunun yanında  maalesef Deva Partisi olarak milletimizin teveccühüne mazhar olamadık. Açıkça söylemek gerekir ki DEVA Partisi bu seçimlerde hem yerelde hemde genelde başarısız olmuştur. 

Alanya ‘da partimizin kuruluşundan bu yana bulunan biri olarak  ve  kurulduğu günden bu yana yönetim kurulu üyesi ve daha sonra ilçe başkanı olarak şahsen de bu sorumluluğu üstleniyorum. Bize güvenen çalışma arkadaşlarımdan ve teşkilat mensuplarımızdan helallik diliyorum. Bize güvenip oy veren Alanya’lı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Elbette önümüzdeki günlerde arkadaşlarımızla istişare ederek en doğru kararları almak durumundayız.

DEVA Partisi Alanya İlçe Başkanlığı olarak seçim sonuçlarını dikkatle değerlendireceğimizden ve kendi adımıza atmamız gereken adımları cesaretle atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. 
 

banner109

Etiketler; #umut özkan
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.