banner113

DEVA PARTİSİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ESEN, ALANYA ADAYI SAK'A DESTEK İÇİN GELDİ!

banner106

Deva Partisi İstanbul Mİlletvekili Elif Esen ve Alanya Belediye Başkan Adayı Cem Sak ilçe seçim gezilerini sürdürdü

DEVA PARTİSİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ESEN, ALANYA ADAYI SAK'A DESTEK İÇİN GELDİ!
26 Mart 2024 Salı 13:13

banner108
banner238


DEVA Partililer Cuma Pazarı’nda Alanya Belediyesi tarafından yaptırılan ve inşaatı devam eden alışveriş merkezi önünde basın açıklaması yaptı. 

Milletvekili Elif Esen, inşaat öncesinde cuma günü kurulan açık pazarın hem Alanya’da yaşayanların hem de turistlerin faydalandığı bir yer olduğu hatırlattı.

AVM inşaatının bodrumunda kurulan pazardan herkesin şikayet ettiği, eskisi kadar rağbet görmediği vurgulandı. Esen, “Belediye hizmetleri doğrudan halka dokunan hizmetler. Eğer yapılacaksa da bilinçli projelerle yapılması lazım. Belediye bir hizmet yapacaksa vatandaşı dezavantajlı duruma düşürmeden yapmak zorunda” dedi. 

Basın açıklaması sırasında partililerin yanı sıra Deva Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kıvanç Çetinkaya, Deva Partisi Antalya İl Başkanı Özlem Arlıer ve Deva Partisi Alanya İlçe Başkanı Umut Özkan ve partililer de hazır bulundu. Açıklamada şu ifadeler yer aldı:  "Antalya'nın Alanya ilçesindeyiz ve arkamızda bir inşaat görüyorsunuz ilk başta ama inşaatın alt zemin katına baktığınızda aşağıda açık bir pazar var. Bu AVM inşaatı belediye tarafından yapılıyor. 

Eskiden burada açık pazar alanı vardı. Alanya turistik bir yer. Hem Alanya'nın yerlileri, köylüleri, hem de turistlerin geldiği etnik ve çok güzel bir mekandı. Ama inşaatın başlamasıyla ve başlayan inşaatın bitmemesiyle bu pazar aşağıya alındı. Kapalı pazar, hele hava da sıcak olduğunda bunaltan ortamıyla artık hem köylünün, hem pazara gelen kişilerin şikayet ettiği, turistlerin de artık daha az uğradığı bir yer haline geldi. 

Belediye hizmetleri doğrudan halka dokunan hizmetler… Eğer yapılacaksa da bilinçli projelerle yapılması lazım. Projelerimizle çözümlerimizle hazırız. Artık bunları görmek istemiyoruz. Belediye bir hizmet yapacaksa vatandaşı dezavantajlı duruma düşürmeden yapmak zorunda.  Deva Partisi Alanya'ya deva olmaya hazır…”
 

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.