banner113

FLAŞ HABER: ALANYALI DOKTOR VE EŞİ SELDE KAYBOLDU!

banner106

Kırklareli'nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesindeki selde kaybolan 4 kişiden birinin cansız bedenine ulaşıldı. Alanyalı doktor Selman Bağışlar ile eşi ise kayboldu

FLAŞ HABER: ALANYALI DOKTOR VE EŞİ SELDE KAYBOLDU!
06 Eylül 2023 Çarşamba 09:20

banner108
banner238

Sağlık Bakanı Koca, açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı.

Kırklareli'de sel nedeniyle kaybolan vatandaşlar için arama çalışmalarının yoğunlaştırılarak sürdğünü belirten Koca, şu sözleri kullandı:

"Kırklareli’ndeki sel olayından sonra kendilerinden haber alınamayan arkadaşımız Dr. Selman Bağışlar, eşi ve kayıp bir vatandaşımız için arama ve kurtarma çalışmaları sabah saat 6.45 itibarıyla yoğunlaştırılarak devam etmektedir. Ekipte UMKE Timi ve AFAD görevlisi olmak üzere 310 kişi bulunuyor. Ümit ederiz ki bu yoğun çabanın sonucu üç iyi haber olur."

Selbinaz Dere Bağışlar ise sosyal medyadan şunları yazdı

Hayatımızın en zor gününü yaşıyoruz. Yeğenimiz Alanyalı Dr Selman Bağışlar ve eşi, İğneda selinde kayıp. Olay yerindeyiz. Hava şartları gayet uygun. Fakat hiç bir arama yapılmıyor. Yüzlerce kişi var ama arama yok. Herkes boş boş bekliyor. Kime ulaşabiliririz, ne yapabiliriz"

Doktor Bağışlar'ın 3 ay önce evlendiği öğrenildi.Alanya Belediye Meclis üyesi Yılmaz Bağışlan'ın kuzeni olan Selman Bağışlar eşi arama çalışmaları ise sürüyor. 


 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.