banner113

İLK MANŞET ALANYA DUYURMUŞTU. İYİ PARTİLİ ARIKAN İL BAŞKAN YARDIMCISI. NE DEDİYSEK O!

banner106

Manşet Alanya Gazetesi sahibi Hüseyin Kalaycı, İYİ Parti Antalya İl kongresini kazanan Vahdet Afşin Karacan'ın listesinden seçime giren Alper Arıkan'ın İl Başkan yardımcısı olacağı haberini ilk duyurmuştu. 

İLK MANŞET ALANYA DUYURMUŞTU. İYİ PARTİLİ ARIKAN İL BAŞKAN YARDIMCISI. NE DEDİYSEK O!
27 Ocak 2023 Cuma 17:44

banner108
banner238


Geçtiğimiz günlerde Antalya İl Yönetiminde bulunmak amacı ile Alanya İlçe Başkanlığından ayrılan Alper Arıkan, dün gerçekleşen İYİ Parti Antalya İl Yönetim Kurulu toplantısının ardından İl Siyasi İşler Başkanı olarak siyasi hayatına devam edeceğini duyurdu. 

Siyasi İşler Başkanlığının İYİ Parti’de Genel Merkez,İl ve İlçe divanlarında stratejik ve önemli bir görev olduğunu belirten Arıkan: “Siyasi İşler Başkanlığı partimizde Genel Başkan, İl ve İlçe Başkanlıklarından hemen sonra gelen ve Başkan Vekili statüsünde faaliyet gösteren bir başkanlık kolu. Alanya’mız başta olmak üzere şahsıma bu önemli görevi layık gören İl Başkanlığımıza teşekkür ederim. Görevimizin sorumluluğunun bilincinde Antalya’mız ve Alanya’mız için yorulmadan çalışıp, Alanya ve Antalya’mızda genel seçimlerde birinci parti olacağız. İlçe Başkanlığımız süresinde vermiş olduğumuz sözümüzü tutacağız. Siyasette başarı koordineli çalışma ile gelir. İl Başkanlığımızın Alanya’da bir temsilcisi olarak İlçe Başkanımız Şefik Bahçe ve Yönetim Kurulumuzla tam uyum ve koordinasyon içinde çalışacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Gönlünde iyilik güneşi olan herkes ile gönül dostuyuz. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Başbakan yapmak için hep birlikte var gücümüzle ve enerjimizle çalışacağız.” dedi.
 

İLK HABERİ MANŞET ALANYA DUYURMUŞTU. TIKLA VE OKU

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.