banner113

MEHMET ŞAHİN'DEN 'DEĞİŞİM VE GELİŞİM YÜRÜYÜŞÜ'NE' DAVET 

banner106

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, 23 Mart Cumartesi günü saat 14.00'te başlatacağı 'Değişim ve Gelişim Yürüyüşü'ne tüm Alanya halkını davet etti. Şahin, yürüyüş sonrası vatandaşlara hitap edecek. 

MEHMET ŞAHİN'DEN 'DEĞİŞİM VE GELİŞİM YÜRÜYÜŞÜ'NE' DAVET 
22 Mart 2024 Cuma 21:11

banner108
banner238

HALKLA kucaklaşmalarına ara vermeden devam eden ve halk desteğini her geçen gün arttıran İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, 23 Mart Cumartesi günü düzenleyeceği 'Değişim ve Gelişim Yürüyüşü'ne tüm Alanya halkını davet etti. 

'Her Şey Alanyamız İçin' sloganıyla çıktığı yolda gittiği her yerde coşkulu kalabalıklar tarafından sevgi gösterileriyle karşılanıp desteklenen Şahin, Alanya halkıyla yapacağı coşkulu yürüyüşe ilişkin şöyle konuştu:

ŞAHİN: HEPİNİZİ HALK HAREKETİMİZE DAVET EDİYORUM

"Değerli hemşehrilerim, 'Her Şey Alanyamız İçin' diyerek çıktığımız bu yolda, Alanyamızda değişimi ve gelişimi başlatmak üzere 23 Mart Cumartesi günü saat 14.00'te Damlataş 100. Yıl Atatürk Parkı önünde buluşarak başlatacağımız ve İskele Şelale önünde sonlandıracağımız Değişim Yürüyüşümüze hepinizi davet ediyorum. Kimseyi ayırt etmeyen, ortak aklı merkezine alan, ideolojiden ve siyasetten uzak, şeffaf, hesap verebilir, katılımcı ve kararlı bu halk hareketimize hepinizi davet ediyorum. Özellikle kadınlarımızı ve gençlerimizi mutlaka bekliyorum. Saygı ve selamlarımla. Her Şey Alanyamız İçin."

banner109
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.