banner113

TOKLU’DAN 4 EKİM HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ MESAJI

banner106

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla anlamlı bir mesaj yayımlayan Mimar Mustafa Toklu;

TOKLU’DAN 4 EKİM HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ MESAJI
03 Ekim 2023 Salı 17:32

banner108
banner238

“Bu dünya, her biri kendi eşsiz güzellikleri ve özellikleriyle bizimle birlikte yaşıyor. Minik tüylü dostlarımızdan, vahşi doğanın büyük kahramanlarına kadar, hayvanlar bizimle birlikte bir evi paylaşıyor. Her biri, bu gezegenin renklerini ve melodilerini paylaşıyor.

Hayvanlar, doğanın bize sunduğu en büyük armağanlardan biridir. Her biri, kendi yaşam alanlarında bir denge sağlar. Ormanlar, nehirler, okyanuslar ve çöller, bu güzelliklerin evi. Birlikte yaşadığımız bu evi, sevgi ve saygı ile korumak bizim en büyük sorumluluğumuzdur.

Kuşlar gökyüzünü renklendirir, balıklar suların derinliklerinde dans eder ve ormanlar binbir çeşit yaşamı barındırır. Her biri, bu büyük resmin bir parçasıdır. Bizim görevimiz, bu zenginliği ve çeşitliliği korumaktır.

Her bir pati izi, her bir tüy tanesi, doğanın büyük kitabının bir sayfasıdır. Bizler, bu sayfaları çevirerek, bu eşsiz hayatların kıymetini bilmeliyiz. Onlara olan sevgimiz, onları koruma arzumuz, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma isteğimizle başlar. Sevgi dolu yüreklerimizle, hayvanlar için elimizden gelenin en iyisini yapalım.”  ifadelerine yer verdi.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.