banner113

ALANYA OTOGAR TAKSİ ESNAFINI ALKIŞLIYORUZ. TAKSİDE UNUTULAN BİLGİSAYAR VE TABLET SAHİBİNE TESLİM EDİLDİ

banner106

Tatil için Aydın’dan Alanya’ya gelen öğretmen Berna Gülgönül, bindiği ticari takside bilgisayar ve tabletini unuttu. Gülgönül’e eşyaları taksi şoförü tarafından ulaştırıldı

30 Ocak 2024 Salı 14:11

banner108
banner238

AYDIN Merkez Ortaokulu’nda Türkçe öğretmeni olarak görev yapan Berna Gülgönül, sömestre tatili için Alanya’ya geldi. Şehirler arası yolcu otobüsü ile geldiği Alanya’da, gideceği adrese ulaşmak için Otogar Taksi Durağından bir ticari taksiye binen Gülgönül, takside içerisinde bilgisayar ve tabletinin bulunduğu çantayı unuttu. Taksi şoförü Kerim Zafer ise aracında unutulan eşyaları eksiksiz bir şekilde Berna Gülgönül’e ulaştırdı. 

Zafer’in bu davranışına kayıtsız kalmayan öğretmen Gülgönül, Alanya tatili bitiminde kentten ayrılmadan önce Otogar Taksi Durağını ziyaret etti. Taksi şoförü Zafer’e teşekkür eden Gülgnül, “İnsanlık ölmemiş” dedi. Bilgisayarında özellikle öğrencilerine ait önemli bilgilerin olduğunu ifade eden Gülgönül, Zafer’in bu davranışının çok kıymetli olduğunu ifade etti. Durak Başkanı Ahmet Abaylı, ise Kerim Zafer’e teşekkür ederek, bu davranışından dolayı kendisini ödüllendireceğini ifade etti. 

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.