banner113

ALANYA BELEDİYESİ’NDEN ÖNCE ALTYAPI SONRA SICAK ASFALT

banner106

Alanya’nın batı mahallelerinden Payallar Mahallesi’nin en işlek caddesi sıcak asfaltla daha konforlu hale getirildi. Alanya Belediyesi, alt ve üstyapı çalışmalarını tamamladığı Çamuryol Caddesini sıcak asfaltla kapladı.

ALANYA BELEDİYESİ’NDEN ÖNCE ALTYAPI SONRA SICAK ASFALT
02 Haziran 2022 Perşembe 15:30

banner108
banner238


Alanya Belediyesi, Payallar Mahallesinin en işlek caddesi olan Çamuryol Caddesini sıcak asfalt çalışması ile daha konforlu ve güvenli hale getirdi. 3 gün süren asfalt çalışmasının ardından trafiğe açılan caddedeki çalışmalar vatandaşların büyük beğenisini kazandı.
KALDIRIMLA YAYA GÜVENLİĞİDE SAĞLANMIŞ OLDU
Daha önce kaldırım çalışması yapılan altyapısı yenilen caddede Fen İşleri ekiplerinin gece gündüz sürdürdüğü çalışmalarla asfalt çalışması tamamlanarak trafiğe açıldı.
BAŞKAN YÜCEL, “DOĞUDAN BATIYA CADDELERİMİZİN KONFORUNU ARTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ”
Çalışmalar hakkında bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilçe genelinde yenilenecek ve yeni açılan yollarda sıcak asfalt çalışması için hazırlıkların sürdürüldüğünü belirterek, “Vatandaşlarımızın doğudan batıya ulaşım konforunu sağlamaya devam edeceğiz. Öncelikli olarak altyapı ve stabilize çalışması tamamlanan caddelerde hızlı bir şekilde asfalt çalışmasına geçeceğiz. sıcak asfalt çalışması Payallar Mahallesinden sonra Kargıcak, Küçükhasbahçe ve Oba Mahallesi’nde devam edecek. Halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.