banner113

ALANYA KURBAN BAYRAMI'NDA YÜZDE 100 DOLULUK ORANINA ULAŞTI

banner106

Türkiye’nin önemli tatil noktalarından biri olan Alanya, bayram döneminde yüzde 100 doluluğa ulaştı. Alanya Turistik Otel İşletmecileri Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili, dolandırıcılara karşıda uyarılara da bulundu.

ALANYA KURBAN BAYRAMI'NDA YÜZDE 100 DOLULUK ORANINA ULAŞTI
07 Temmuz 2022 Perşembe 16:39

banner108
banner238

Kurban Bayramı tatilini Alanya'da geçirmek için rezervasyonsuz gelecek misafirleri ALTİD Başkanı Burhan Sili uyardı. Alanya'da tatil yapacak olanların rezervasyonsuz gelmemeleri gerektiğini belirten Sili, "Bayram dönemi ile alakalı olarak daha önce de ifade etmiştik. Bölgemizdeki tesislere rezervasyon yaptırmak isteyen misafirlerimiz mutlaka sitelerin güvenilir olduğundan emin olmalılar. Bilinen acenteler ile irtibat kurmalılar ya da direkt otelle irtibat kurarak rezervasyonlarını yaptırmalılar sıkıntı yaşamamak için. 

Bayram döneminde doluluk oranımız yüzde 100'e ulaştı. Rezervasyonu olmadan Alanya'ya gelenler ne yazık ki yer bulamayacaklar. Farklı bölgelerde, tatil yapmak istemeyecekleri tesiste kalmak zorunda kalabilirler. Genel olarak bölge tamamen dolmuş durumda" dedi.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.