banner247
banner174
banner113

Rus tur operatöründen Türkiye uçuşlarına sezon ayarı

banner106

Pegas Touristik ve Anex Tour, Rusya'dan Türkiye'ye yaptıkları uçuşlarla ilgili yeni düzenlemeye gitti.

Rus tur operatöründen Türkiye uçuşlarına sezon ayarı

banner108
banner238

TurizmGüncel - Dış Haberler
Pegas Touristik ve Anex Tour, Rusya'dan Türkiye'ye dönük uçuşlarını yeniden optimize etti. Anex Tour tarafından yapılan açıklamada, kış döneminde Türkiye'ye dönük talebin yetersiz olmasından dolayı böyle bir karar alındığı ifade edildi.
Anex tarifeli uçuşlarla misafir getirmeye devam edecek
Yapılan yeni planlamaya göre, ocak ayının geri kalan döneminde Azur Air ile 3 uçuş yapacak olan şirket, şubat ayında ve mart ayının ilk yarısında uçuş gerçekleştirmeyecek. Anex, 20 Mart'tan itibaren Moskova-Antalya uçuşlarına yeniden başlayacak. Bölgelerden Antalya'ya yapılacak uçuşlar ise nisan ayında başlayacak. Buna karşın şirket, düzenli uçuşlarla misafirlerini Türkiye'ye getirmeye devam edecek.
Pegas da uçuşlarını optimize etti
Rusya'daki diğer tur operatörleri de uçuşlarını talebe göre optimize ediyor. Pegas Touristik, Nordwind ile St.Petersburg, Kazan, Rostov-on-Don ve Ufa'dan Antalya'ya yapacağı uçuşları 27 Ocak'tan itibaren durduracak. Bu tarihten sonra turistler Antalya'ya Moskova aktarmalı uçuşlarla getirilecek. Pegas'ın bölgelerden yapacağı uçuşlara ise 19 Mart'ta yeniden başlayacağı bildirildi.
 
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.