banner113

TÜRKİYE GÜNDEMİNE GELEN ALANYALI KIZ YİNE KAYBOLDU!

banner106

Alanya'da 7-5 ay önce evden kaçan ve ATV'de Esra Erol'un bulduğu Melike Alanay yeniden kayboldu. 

TÜRKİYE GÜNDEMİNE GELEN ALANYALI KIZ YİNE KAYBOLDU!
27 Haziran 2022 Pazartesi 08:45

banner108
banner238

ESRA EROL'A BAŞVURMUŞTU
Alanya'da bir kreşte çalışan ve 13 Kasım'da işten eve dönmeyen Melike Alanay, ailesini endişelendirmişti. Melike'nin eve gelmemesi üzerine kızlarını aramaya başlayan aile, Melike'nin Yunus Ö. isimli şahıs ile kaçtığını öğrenmişti. Kızlarının alıkonulduğu mahallede araştırmaya başlayan Alanay ailesi, Melike ile görüştürülmemeleri üzerine Esra Erol'da programına başvurmuştu. 
EVLİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI
Yunus Ö. ile ilgili gerçekler ise Esra Erol'da programında ortaya çıkmıştı. Yunus Ö.'nün evli ve bir çocuk sahibi olduğunu öğrenilmişti. Melike Alanay programa katılarak pişman olduğunu ve Yunus Ö.'nün kendisine yalan söylediğini belirtmişti. Canlı yayında duygusal anlar yaşanırken Melike, Yunus Ö.'nün evli olduğunu bilmediğini hatta adını Kerem olarak bildiğini söylemişti 

TEKRAR KAYIPLARDA
7-5 ay önce Esra Erol'un bulduğu Melike, geçtiğimiz hafta Çayarası Mevkii'nde ailesinin kısa bir süre yanından ayrılmasıyla ortadan kayboldu. Melike'nin ağabeyi Hilmi Alanay, "Kız kardeşimi ve ailemi muhtemelen takip ettiler. Yine aynı şahsın kaçırdığını düşünüyoruz. Melike'nin can güvenliğinden endişe ediyoruz. Bu şahsın sokakta elini kolunu sallayarak gezmesine dayanamıyoruz." diyerek isyan etti. Çaresiz ağabey, yetkililerden yardım istedi. 
 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.