banner113

Şahin'in projelerinden sonra batıda ekonomi canlanıyor

banner106

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin'in girişimleriyle atıl vaziyette olan Konaklı Kongre merkezinin yeniden canlanmasıyla çevresinde esnaflarda yeni işyerleri açmaya başladı.

Şahin'in projelerinden sonra batıda ekonomi canlanıyor
25 Ekim 2021 Pazartesi 15:35

banner108
banner238

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şunları söyledi.
Harap ve kullanılamaz bir halde olması nedeniyle, Yabancı Diller Yüksek Okulu ve Diş Hekimliği Fakültesi dersliklerine dönüştürdüğümüz eski Konaklı Kongre Merkezi’nin hemen yanında açılan The House Cafe'nin duasına katıldık.
İş yeri sahibi Mehmet Dereli kardeşimize hayırlı uğurlu olsun. Rabbim helalinden bol kazançlar versin inşaAllah.
Konaklı’da açtığımız 7.Noterin ardından hizmete giren okullarımız ile birlikte batı mahallelerimizde ekonomik hareketliliğin artacağına inanıyoruz.
Kurumların şehrin muhtelif yerlerine yayılmasının, ekonomik getirinin adaletli bir şekilde dağılmasına neden olacağını savunmuştuk. Gerçekten şehrimize kazandırdığımız eserlerin kısa sürede ekonomiye olumlu katkılar verdiğini görmek bizler adına son derece sevindirici.
Çalışmalarımız sonucu bu yıl 1300’ü aşkın öğrenciye hizmet verecek olan Yabancı Diller Yüksek Okulu ve Diş Hekimliği Fakültesi,  öğrenci sayımız arttıkça batı mahallelerimizin ekonomisine daha büyük katkılar yapacaktır.
Bu düşüncelerden hareketle Alanya’mızın ekonomisine katkı yapacak projeleri hayata geçirmeye ve devam eden projelerimizi geliştirmeye ara vermeden devam edeceğiz. 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.