banner247
banner174
banner113

Başkan Yücel: Alanya binlerce tatilciye ev sahipliği yapacak

banner106

Haftalık Encümen Toplantısında Ramazan Bayramı hazırlıklarıyla ilgili basına açıklama yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Vatandaşlarımıza ve tatil için şehrimize gelen misafirlerimize şeker tadında bir bayram yaşatacağız” dedi.

Başkan Yücel: Alanya binlerce tatilciye ev sahipliği yapacak

banner108
banner238
Tüm birimleriyle Alanya Belediyesi’nin bayrama hazır olduğunu belirten Başkan Yücel, tatil boyunca halkın huzur ve mutluluğu için 700’ün üzerinde nöbetçi personelle vatandaşlara hizmet vereceklerini söyledi.
“BİNLERCE TATİLCİYE EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞIZ”
“Turizm bölgesi oldukları için yine binlerce tatilciye ev sahipliği yapacaklarını ifade eden Başkan Yücel; “Bunun için de biz yerel yöneticiler olarak gerek temizlik gerekse zabıta hizmetleri başta olmak üzere yapmamız gereken her türlü hazırlığı yaptık. Kolluk kuvvetleriyle, kamu kurum ve kuruluşlarıyla istişareli,kontrollü ve güvenli bir şekilde tüm tedbirlerimizi aldık. Halkımıza ve misafirlerimize şeker tadında bir bayram yaşatmak için elimizden gelen tüm mücadeleleri yapacağız” dedi.
“700’ÜN ÜZERİNDE NÖBETÇİ PERSONELİMİZLE 24 SAAT HİZMET VERECEĞİZ”
“700’e yakın günlük nöbetçi personelimizle tatil boyunca hizmet vereceğiz” diyen Yücel, tüm birim müdürlerinin, başkan yardımcılarının ve meclis üyelerinin kendi alanlarındaki konulardada dikkatli bir şekilde çalışacaklarını konularını takip edeceklerini söyledi. 
Başkan Yücel, “Böyle anlamlı ve güzel günlerde halkın mutluluğu ve huzuru bizler için her şeyden daha önemli. Biz çalışmamıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
ARİFE GÜNÜ MEZARLIKLARDA ÇİÇEK DAĞITILACAK
Arife gün tüm mezarlıklarda çiçek dağıtımı yapılacağını vurgulayan Alanya Belediye Başkanı AdemMurat Yücel, Çözüm Masası’nında periyodik olan günlük hizmetlerini 7/24 sürdüreceğini hatırlattı. Yücel, personellerinşikâyet, öneri ve tenkitler alarak sorunların çözümü noktasında da vatandaşlara yardımcı olacaklarını ifade etti.
VATANDAŞLARIN VE İSLAM ALEMİNİN BAYRAMINI TEBRİK ETTİ
Vatandaşların ve tatilcilerin huzurlu bir bayram geçirmesi için Alanya Belediyesi’nin tüm tedbirleriyle bayrama hazır olduğunu bir kez daha hatırlatan Başkan Yücel, “Vatandaşlarımızın, tatilcilerimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını şimdiden tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.
BAYRAMLAŞMA SAAT 10.30’DA
Protokol ve vatandaşlarla bayramlaşma programının ise bayramın birinci günü 25 Haziran saat 10.30’da Belediye Düğün Salonu’nda yapılacağını hatırlatan Belediye Başkanı Yücel, vatandaşları bayramlaşmaya davet etti.
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.