banner245
banner174
banner113

Belediye düğün salonunda sergileniyor

banner106

Antalya Sanat ve Meslek Eğitim Kurslarından (ASMEK) eğitim alan öğrenciler tarafından hazırlanan ürünlerin, özel tasarımların yer aldığı sergi Alanya Belediyesi Düğün Salonu’nda ziyaretçileriyle buluştu. 

Belediye düğün salonunda sergileniyor

banner108
banner238

ASMEK sergisi açılış törenine Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, Esnat ve Sanatkarkar Odası Başkanı Nuri Demir, Minibüsçüler ve Servisçiler Odası Başkanı Doğan Bacak, Pansiyoncular ve Kafeteryacılar Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci, BBP Başkanı, Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Erdal Tamrak, çok sayıda kursiyer, aileleri ve davetliler katıldı.
ASMEK GURUR KAYNAĞIMIZ
Serginin açılışında konuşan Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “ASMEK ilk kez 2005 yılında Antalya’da kuruldu. Son iki yılda ise başta Alanya olmak üzere ilçelerde de kurularak bugün dev bir eğitim kurumu haline geldi. Alanya’da geçen yıl 600 olan kursiyer sayısı bu yıl 1200’e ulaştı. Alanya’da 22 farklı alanda ücretsiz kurslarla birçok vatandaşımızı meslek sahibi yaptık ve yapıyoruz. Alanya’da bugün öğretmenlerimiz ve kursiyerlerimiz bir yılın emeğini vatandaşların beğenisine sunuyor. Çok güzel el emeği eserlerin ortaya çıktığını görüyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum “ dedi. 

Konuşmanın ardından Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ve davetliler Asmek’in yıl sonu sergisini açtı. Tek tek stantları gezen Güney’e öğretmenler ve kursiyerleri yaptıkları eserler hakkında bilgi verdi. Açılış töreninin sonunda Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ve Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ’a öğretmenler ve kursiyerler yaptıkları el emeği tablolardan hediye etti. 
Bugün açılan kurs 26 Mayıs Cuma akşamına kadar gezilebilecek.

 
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.