banner113

Plaj koleksiyonuna büyük ilgi

banner106

Antalyalı modacı Gizem Solak'ın Beachwear koleksiyonu plaj modasına farklı bir soluk getirdi.Ajans mankeni Perihan Koz'un giydiği plaj koleksiyonu büyük ilgi gördü.

Plaj koleksiyonuna büyük ilgi
16 Haziran 2017 Cuma 12:16

banner108
banner238
Koç Üniversitesi ekonomi bölümü mezunu olan, daha sonra "Hayalim" dediği moda sektörüne yönelerek, İstanbul Moda Akademisi'nde (IMA) moda tasarımı bölümünü tamamlayan Solak, 'La Melone' markasını ortaya çıkardı. Kendi çizimlerini üreten Gizem Solak, moda sektörüne hızlı giriş yaptı.
Beachwear koleksiyonuyla plaj modasına farklı soluk getiren genç modacı, "La Melone'de özgür, enerjik, mistik ve günlük alternatifler hazırladım. Geçmiş zamanların bohem şıklığının hakim olduğu koleksiyonda şifon, tül ve danteller başrolde. Karnaval renklerinden ilham alan bohemin tarzı tüm koleksiyonda görünüyor" dedi.
Amacının La Melone ile farklılık yaratmak olduğunu sözlerine ekleyen Solak, "Mecburiyetler, sıkıcı kurallar ve katlanılan gerçeklerden uzak, kadınların bütünlüğünü sağlayan, karşı tarafı şaşırtan, seksi ve bir o kadar da masumluğu yansıtan parçaları bir bütünde topladık. Ayrıca çoğumuz rahatlıkla şıklığın aynı üründe birleşemeyeceğine inanır. Bu da doğru bildiğimiz yanlışlardan ne yazık ki. Bu düşünceyi de La Melone ile yıktığımızı düşünüyorum" dedi.
Tek bir noktada olmaktansa birçok noktaya ve kitleye ulaşmayı hedeflediğini kaydeden Solak, "İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Bodrum ve Adana'da satış noktalarım var. Onun dışında sosyal medya ve internet sitesi üzerinden online satış yapıyoruz. Antalya'da ortaya çıkan bir markayı Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırıyorum. Hedefim gelecekte yurt dışına açılmak" dedi.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.