banner247
banner174
banner113

Türk ocakları bu Ramazanda da elini turan ellerine uzat

banner106

Türk Ocakları Genel Merkezi ve şubeleri, “Bu Ramazan’da Elini Turan Ellerine Uzat” isimli Ramazan ayı yardım kampanyası ile Turan coğrafyasına yönelik faaliyetlerine devam ediyor. 

Türk ocakları bu Ramazanda da elini turan ellerine uzat

banner108
banner238

Türk Ocaklarının resmi internet sitesinde duyurduğu kampanyaya ilişkin bağış kampanyası başladı. Kampanya kapsamında; Irak, Suriye, Kırım, Doğu Makedonya başta olmak üzere Türk dünyasının pek çok noktasına yardımlar ulaştırılacak.
Konuya ilişkin Alanya Şubesi Başkanı Hasan Peker : 
“Türk Ocakları, kampanyaya başladığı günden beri bağış, zekât, fitre ve kurban çalışmalarıyla Irak, Suriye, Kırım, Doğu Makedonya (Yörük Türkleri) Türkleri olmak üzere Türk dünyasının pek çok noktasına sizlerden gelen yardımları ulaştırdı. 
Yeni başlayan “BU RAMAZANDA DA ELİNİ TURANELLERİNE UZAT!” ile Turan coğrafyasında ne kadar mazlum ve masum soydaşımız varsa hayırlarınızı Ramazan ayında ve sonrasında onlara ulaştıracağız. Türk Ocakları olarak kampanyamız kapsamında yardımlarınızı, banka hesap numaralarımıza ve kredi kartıyla nakdi olarak yapabilirsiniz. ‘TURANELİ’ndeki kardeşlerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için desteklerinizi bekliyoruz. Yardımlar yerlerine ulaştırıldıkça internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan durum paylaşılmaktadır. Yeni dönemde de T.C. Ankara Valiliğinin verdiği izinle yardım kampanyamız devam etmekte, Ramazan ayında da fitre ve zekâtlarınız toplanarak soydaşlarımıza ulaşmaktadır.” şeklinde konuştu.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.