banner247
banner174
banner113

Oda başkanlarından Alanya belediyesine teşekkür!

banner106

Alanya belediye meclisinde alınan kararla taksici ve pazarcı esnafının işgaliye vergilerinde indirim uygulanacak.

Oda başkanlarından Alanya belediyesine teşekkür!

banner108
banner238


Koronavirüs salgını dolasıyla ekonomik olarak zor durumda olan esnaftan kapalı kaldığı süre boyunca kira talep etmeyen Alanya Belediyesi, bu kez de pazarcı ve taksici esnafından alınan işgaliye bedellerinde indirime gitti. Taksici ve Pazarcı odası başkanları karardan duydukları memnuniyeti ifade ederek, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve tüm meclis üyelerine teşekkür etti. 
ÇALIŞ: TAKSİCİ ESNAFI ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ
Meclisteki indirim kararının ardından bir açıklama yapan Şoförler Odası Başkanı Recep Çalış, “Yıllık olan işgaliye ücreti bu yıla mahsus olmak üzere 9 aylık olarak alınacak. Bu konuda emeği geçen ve onay veren, başta Belediye Başkanımız Yücel ve tüm meclis üyelerine, birim müdürlerimize taksici esnafımız adına çok teşekkür ederim” dedi.
YİĞİT: YÜZDE 50 ALINMAYACAK
Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit de “Başkanımız bu yıl açamayan esnaflarımızın mağduriyeti ve sıkıntılarına yardımcı oldu. Tekstilci esnaflarımızdan yüzde 60, sebzeci esnaflarımızdan yüzde 50 işgaliye ücretleri alınmayacak. Emeği geçen başta Yücel Başkanıma ve tüm belediyemizin meclis üyelerimize ayrı ayrı teşekkürler ederim.” diye konuştu. 

 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.