banner113

Alanya Başsavcılığından sahte alkol açıklaması

banner106

Alanya’da sahte içki içerek fenalaşan ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan 57 yaşındaki Şevket Yüksel’in vefatının ardından Cumhuriyet Başsavcılığından basın açıklaması geldi.

Alanya Başsavcılığından sahte alkol açıklaması
30 Aralık 2021 Perşembe 13:26

banner108
banner238

Olay 24 Aralık 2021’de meydana gelmiş, evinde sahte içki içen Yüksel görme bozukluğu yaşayınca durumu 112 Acil Servisine bildirmişti. Eve gelen sağlık ekipleri Yüksel’i önce Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesine, daha sonra Antalya’da bulunan özel bir hastaneye nakletmişti. Yüksel’in tedavisi Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Yoğun Bakım Servisinde devam ediyordu. Doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen Yüksel kurtarılamamıştı.
ARAŞTIRMA VE İNCELEMELER DEVAM EDİYOR
Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Celal Tekin tarafından yapılan açıklamada, “Bazı basın yayın organlarında, Alanya’da yaşayan Ş. Y’in 24 Aralık günü nereden alındığı belli olmayan sahte alkol nedeni ile rahatsızlandığı, tedavi görmekte olduğu Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde hayatını kaybettiği yönünde haberler çıkması üzerine basın açıklaması yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. Kamuoyuna yansıyan olay ile ilgili olarak, Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından olayın tüm yönleri ile aydınlatılması ve sorumluların tespitine yönelik adli soruşturulma başlatılmıştır. Tahkikat kapsamında araştırma ve inceleme işlemleri devam etmektedir” ifadelerine yer verildi
 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.