banner245
banner174
banner113

Başhekim Lakadamyalı’dan Alanya halkına MHRS daveti!

banner106

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı, coronavirüsle mücadelede normalleşme sürecine girildiği şu günlerde vatandaşlardan kendi sağlıkları için “Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ni” (MHRS) kullanarak sağlık hizmetlerinden faydalanmalarını istedi.

Başhekim Lakadamyalı’dan Alanya halkına MHRS daveti!

banner108
banner238
KENDİNİZ VE BAŞKALARIN SAĞLIĞI İÇİN RANDEVU ALIN! 
Koranavirüsün, sosyal mesafenin dikkat edilmediği yerlerde ve kalabalık ortamlarda yayıldığına dikkati çeken Prof. Dr. Lakadamyalı önemli açıklamalarda bulunarak vatandaşları uyardı. Lakadamyalı, “Pandemi süreci boyunca hastanemizde gerekli önlemleri alarak sağlık hizmetlerimizi yürüttük. Sağlık çalışanlarımızın özverili ve fedakar çalışmaları sonucunda 3 ay gibi bir dönemden sonra  ülke olarak normalleşme sürecine girdik. Pandemi süreci henüz bitmiş değil sadece kontrol altındadır. Bu yüzden tedbirin ve disiplinin devam etmesi gerekmektedir. Bu kapsamda ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak bizler de Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği takvim çerçevesinde normalleşme sürecinde adım adım ilerlemekteyiz. 
SAĞLIĞINIZ İÇİN BURADAYIZ
Tesisimizde hastalarımız, hasta yakınları ve çalışanlarımızın güvenliği için bir takım tedbirler almaktayız. Sağlık Bakanlığımızın tedbirleri kapsamında sizlerinde sağlığı için sadece  Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden hasta kabulü yapıyoruz. Bu konuda vatandaşlarımızın azami gayret göstermesini önemle rica ediyorum. Acil durumlar dışında polikliniklerimizde randevusuz hasta bakılmamaktadır. Randevu alanların aldıkları saatten 15  dakika önce hastanede bulunmaları yeterlidir. Bir de mümkün mertebe hastalarımızın  refakatçi eşliğinde hastaneye gelmemelerini, gelen refakatçilerin ise hastane binası dışında hastalarını beklemelerini önemle rica ediyoruz. Muayene olmak için polikliniğimize gelen vatandaşlarımızın  maske takması ise  zorunludur. Lütfen muayenenizi olurken tedbiri elden bırakmayalım. Sosyal mesafe ve el hijyeni kurallarına uymayı gerekli önlemleri  almayı unutmayalım. Bizler sizlerin sağlığı için burada olmaya devam edeceğiz.  Unutmayın ki  tedbir ve önlem de hayat kurtartır”dedi.
 
banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.